Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 181 dni Kołobrzeg, ul. Budowlana 420 000,00 zł 6 955,95 zł/m2

  • 60,38 m2
  • 3 pokoje
  • 2 piętro
+48
Numer oferty
c0dch031w0
Numer zewnętrzny
24562/3685/OMS
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
60.38 m2
Piętro
2
Liczba pięter
10
Liczba pokoi
3
Rok budowy
1980
Lokalizacja
Kołobrzeg, ul. Budowlana

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Wszędzie blisko! Na sprzedaż mieszkanie o ładnym rozkładzie funkcjonalnym, pokoje duże, przestronne i ustawne. Wyjątkowa lokalizacja to ogromny atut tej nieruchomości. Mieszkać w bezpośrednim sąsiedztwie kołobrzeskiej Starówki to prestiż i wygoda- na miejscu dostępne są liczne restauracje, kawiarnie, punkty handlowo-usługowe, urzędy, galerie handlowe oraz obiekty użyteczności publicznej.
Na powierzchni użytkowej 60,38 m2 urządzono 3 pokoje. Mieszkanie jest dwustronne co sprawia, że jest bardzo widne i słoneczne. Położone jest na II piętrze wieżowca z lat 80-tych. Dwa lata temu wykonana została nowa termomodernizacja - budynek docieplono styropianem, wykonano nową elewację budynku, kolejnym etapem będą remonty klatek schodowych.

Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń:
*pokój dzienny o pow. ok.20 m2, z wyjściem na balkon ( ekspozycja wschodnia) ,
*sypialnia o pow. ok.11 m2 (ekspozycja zachodnia),
* mniejsza sypialnia o pow.9 m2 (ekspozycja zachodnia)
* przedpokój - 9 m2
* łazienka z wanną - powierzchnia 3,5 m2
* WC - 1 m2,
*kuchnia o powierzchni ok.7m2 (ekspozycja zachodnia)

Standard wykończenia - do remontu.
Przyszły nabywca będzie miał prawo do korzystania z piwnicy o powierzchni ok.2,5 m2.
Przed budynkiem znajduje się parking osiedlowy.
Czynsz do spółdzielni mieszkaniowej wynosi 800,82 zł wraz z ogrzewaniem, funduszem remontowym, podatkiem gruntowym oraz lokalowym, opłatą za gaz , również z zaliczkami na utrzymanie części wspólnych oraz zaliczkami na wodę. Energia elektryczna według własnego zużycia. Woda ciepła i zimna miejska opomiarowana, ogrzewanie miejskie opomiarowane.

Forma własności - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu . Obciążeń brak.
Wydanie mieszkania- natychmiast, po zapłacie całej ceny.
Ze względu na doskonałą lokalizację nieruchomości, zakup mieszkania stanowi świetną ofertę idealną na każdy cel: na wynajem okazjonalny lub długoterminowy jak również na własne potrzeby mieszkaniowe.

Zapraszam na prezentację- klucze w biurze.

Sandra Turska
tel.573 169 179
s.turska@freedom-nieruchomosci.pl"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Sandra Turska
tel. 573 16...
Agencja nieruchomości
Freedom Nieruchomości
tel. 662 54...