Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 231 dni Kąty Rybackie, ul. Polna 479 040,00 zł 12 000,00 zł/m2

  • 39,92 m2
  • 3 pokoje
  • 0 piętro
+48
Numer oferty
df3iacumhd
Numer zewnętrzny
22047/3685/OMS
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
39.92 m2
Piętro
0
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
3
Rok budowy
2023
Lokalizacja
Kąty Rybackie, ul. Polna

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Solemare to nowe apartamenty na Mierzei Wiślanej, które stanowić będą idealne miejsce do wypoczynku w urokliwej nadmorskiej miejscowości.

Pełną ofertę znajdziecie Państwo na oficjalnej stronie inwestycji WWW.SOLEMARE.PL

Ta wyjątkowa inwestycja znajdować się będzie zaledwie 200 metrów od Zalewu Wiślanego i około 2 km od szerokich piaszczystych plaż Zatoki Gdańskiej. Stąd już tylko kilka kilometrów da najsłynniejszego w Polsce kanału - Przekopu Mierzei Wiślanej.

Nowoczesny budynek SOLEMARE wkomponowany został w istniejącą dookoła zieleń, z widokiem na wody Zalewu i zielone lasy. Obiekt wyróżniać się będzie swoją kameralnością – zaprojektowano 60 lokali o metrażach od 39m2 do 68m2, zlokalizowanych w dwóch budynkach posadowionych na działce o powierzchni 5000m2. Wszystkie lokale posiadają przynależne balkony.

Dla komfortu gości, w budynku zaprojektowano nowoczesną, cichobieżną windę. Na każdą z kondygnacji prowadzą dwie klatki schodowe. Inwestycja została dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Pod budynkiem została zaprojektowana przestrzenna, podziemna halą garażową na 48 stanowisk.

SOLEMARE to idealne rozwiązanie zarówno dla klientów, którzy marzą o niewielkim apartamencie nad brzegiem morza, ale też dla osób poszukujących inwestycji o bardzo dobrej stopie zwrotu. Lokalizacja, walory estetyczne i jakość budynku sprawiają, że turyści wybierać będą w pierwszej kolejności SOLEMARE.

Realizacja inwestycji planowana jest na IV kwartał 2023 roku, a budowa rozpocznie się już w kwietniu 2022 roku.

Inwestycję obsługuje doświadczona w obsłudze inwestycji deweloperskich firma Freedom Nieruchomości Oddział w Elblągu z siedzibą przy Alei Grunwaldzkiej 31. Informacji na temat inwestycji udzieli Państwu specjalista obsługi rynku deweloperskiego firmy Freedom Nieruchomości:

Julian Dzierżanowski 665 555 100"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Julian Dzierżanowski
tel. 665 55...
Agencja nieruchomości
Freedom Nieruchomości
tel. 662 54...