Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 73 dni Iława, ul. Mikołaja Kopernika 830 000,00 zł 9 822,49 zł/m2

  • 84,5 m2
  • 3 pokoje
  • 1 piętro
+48
Numer oferty
asst1jrvuo
Numer zewnętrzny
24477/3685/OMS
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
84.5 m2
Piętro
1
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
3
Rok budowy
1926
Lokalizacja
Iława, ul. Mikołaja Kopernika

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalno-usługowy znajdujący się w ścisłym centrum miasta Iława przy ul. Mikołaja Kopernika 9, który idealnie nadaje się pod kancelarie, biura, gabinety lekarskie lub dobrą inwestycję. Obecnie zaaranżowany na potrzeby kancelarii adwokackiej.

Lokal o powierzchni całkowitej 94 m2 usytuowany jest na pierwszym piętrze kamienicy i składa się z trzech pokoi o powierzchni (22 m2, 20,3 m2 i 12,3 m2), kuchni (14,3 m2), łazienki (5 m2), hallu (8,6 m2) i tarasu (4 m2). Do lokalu przynależą dwa garaże o łącznej powierzchni 33 m2, pięć miejsc postojowych dla klientów oraz części wspólne w budynku takie jak trzy pomieszczenia w piwnicy oraz część strychu, którą można zagospodarować na dodatkowe pomieszczenie.

Zarówno budynek jak i lokal przeszedł gruntowny remont, Wymieniono poszycie dachu, z orynnowaniem, docieplono strych. W lokalu wymieniono instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, stolarkę okienną i drzwiową. W 2022 roku został wymieniony piec gazowy służący do ogrzania lokalu jak i ciepłej wody.

Obecnie nieruchomość posiada najemcę z umową bezterminową co daje gwarancję zwrotu z inwestycji od pierwszego dnia po przeniesieniu własności.

Dla nieruchomość prowadzona jest księga wieczysta która nie posiada roszczeń osób trzecich jak i obciążeń hipotecznych.

Jesteś zainteresowany?? Zapraszam do umówienia się na spotkanie w celu obejrzenia lokalu.

Michał Wytrążek
Tel.: 608 680 718
freedom nieruchomości Iława
Zapraszam do naszej placówki w Iławie ul. Jana III Sobieskiego 16 B
ilawa@freedom-nieruchomosci.pl"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Michał Wytrążek
tel. 608 68...
Agencja nieruchomości
Freedom Nieruchomości
tel. 662 54...