Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 232 dni Gdańsk, Łostowice 534 499,00 zł 9 248,99 zł/m2

  • 57,79 m2
  • 4 pokoje
  • 1 piętro
+48
Numer oferty
csgfbufl0l
Numer zewnętrzny
173/9142/OMS
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
57.79 m2
Piętro
1
Liczba pięter
5
Liczba pokoi
4
Rok budowy
2023
Lokalizacja
Gdańsk, Łostowice

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis


Na terenie osiedla powstaną ogrody deszczowe, a cały obszar zostanie zagospodarowany starannie dobraną zielenią. Niepowtarzalny charakter tego miejsca nadadzą oczka wodne wraz z roślinami hydrofitowymi. Do dyspozycji mieszkańców będą zadaszone miejsca parkingowe i stojaki rowerowe, a każdy z budynków posiadać będzie cichobieżne windy. Do lokali parterowych przynależeć będą ogródki, natomiast mieszkańcy wyższych kondygnacji będą mogli cieszyć się przestronnymi balkonami. Urokliwe alejki na osiedlu pozwolą odpocząć każdemu tak, jak lubi – spokojnie i bez pośpiechu lub aktywnie i dynamicznie. W pobliżu działają sklepy spożywcze, Lidl oraz punkty usługowe, blisko jest też do zabytkowego Parku Ferberów. Osiedle powstaje w harmonijnie rozwijającym się otoczeniu, blisko głównych szlaków komunikacyjnych, aby wygodnie i szybko dotrzeć tam, gdzie się chce. Pobliskie obwodnice S6 i S7 zapewniają łatwy dojazd do różnych punktów na mapie Trójmiasta: centrów miast, autostrady A1, lotniska, nad morze czy do kaszubskich lasów i jezior. Ulicą Starogardzką oraz Traktem Św. Wojciecha dotrzemy do gdańskiego Śródmieścia. Możliwe są ekologiczne podróże komunikacją miejską, korzystając z regularnych połączeń autobusowych linii 175.

Orientacyjne czas dojazdu samochodem:
- PKP Gdańsk Lipce - 5 min
- gdańskie Śródmieście - 10 min
- Park Oruński z siłownią zewnętrzną i placem zabaw - 4 min
- CH Kowale – 9 min Forum Gdańsk - 10 min
- Designer Outlet Gdańsk Morski Park Handlowy- 13 min
- Metropolitalna Szkoła w Kowalach- 10 min

W standardzie każdego lokalu wdrożony zostanie pakiet eco zawierający m.in. stację ładowania samochodów elektrycznych oraz technologię HMS (sterowanie swoim mieszkaniem – ogrzewaniem, zaworami wody, oświetleniem, roletami wewnętrznymi, zdalnie za pomocą urządzenia mobilnego), a także pakiet antysmogowy (system składa się z zaawansowanego technicznie układu filtrów, które powstrzymają nie tylko drobnoustroje, lecz również owady).

W ofercie mamy 
mieszkania 2 pokojowe o pow. od 36 m2 w cenie od 345 000 zł
mieszkania 3 pokojowe o pow. 51 m2 w cenie od 426 000 zł
mieszkania 4 pokojowe o pow. 55 m2 w cenie od 467 000 zł

PROMOCJA! Wybrane mieszkania mają w cenie miejsce postojowe w hali garażowej, ubezpieczenie lokalu.
Promocja ograniczona czasowo.

Odbiór przewidziany jest w II kwartale 2023 roku.

Winda- tak
Miejsce postojowe od 20 000 zł

W sprawie dodatkowych pytań dotyczących powyższej oferty proszę o bezpośredni kontakt. Jeśli powyższa oferta nie spełnia Państwa oczekiwań, zapraszam do kontaktu w celu dopasowania innej oferty mieszkaniowej.
Kupujący nie płaci prowizji. Firma Nice House oferuje pomoc w uzyskaniu finansowania mieszkania, oraz aranżacji i wykończenia pod klucz.
Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
 
Urszula Skałuba
tel. 720 846 484
biuro@nicehouse.gda.pl
www.nicehouse.gda.pl






Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Urszula Skałuba
tel. 720 84...
Agencja nieruchomości
Nice House
tel. 720 8...