Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 276 dni Chorzów, ul. Tadeusza Kościuszki 669 708,00 zł 8 100,00 zł/m2

  • 82,68 m2
  • 4 pokoje
  • 6 piętro
+48
Numer oferty
bnyapfd0gf
Numer zewnętrzny
109678/78/OMS
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
82.68 m2
Piętro
6
Liczba pięter
6
Liczba pokoi
4
Rok budowy
2023
Lokalizacja
Chorzów, ul. Tadeusza Kościuszki

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, PLANOWANE TERMINY ODBIORÓW MIESZKAŃ: od 31 sierpnia 2023 r.

I ETAP - Budynek E - LOKAL nr E_81, balkon: 8,00 m

[ pełne zestawienie oferowanych mieszkań oraz informacja o standardzie wykończenia budynku i mieszkań - na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus.pl/,1392/78/OI ]

Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: 36 000 zł
Cena brutto m. p. naziemne: 15.000 zł
Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 4 000 zł

W pierwszym etapie, w dwóch budynkach, powstanie 110 mieszkań o metrażach od 28 do 74 m kw., z przynależącymi do nich komórkami lokatorskimi. Mieszkania będą w podwyższonym standardzie. [ budynki E i F ]

W drugim etapie inwestycji powstaną kolejne cztery budynki z ok. 20 lokalami w każdym. Łącznie w sześciu budynkach będzie 256 mieszkań, w garażach będzie 316 miejsc postojowych, a na parkingu naziemnym – 70. [ budynki A i B ]

Osiedle jest stworzone dla osób aktywnych, które nie chcą rezygnować z zalet mieszkania w centrum miasta, a jednocześnie cenią spokój i bliskość natury.

Kompleks powstanie zaledwie kilka minut od Parku Śląskiego. Lokalizacja sprawia, że okolica jest samowystarczalna, mieszkańcy mają wszystko niemal w zasięgu ręki.

I ETAP - budynki E i F:
Budynek E - kaskadowy - 6 i 5 pięter
Budynek F - 5 pięter

II ETAP - budynki A, B, C i D
Budynek A - 2 piętra
Budynek B - 5 pięter
Budynek C - 6 pięter
Budynek D - kaskadowy 6 i 7 pięter___________RODO : HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w (05-250) Radzyminie, Al. Jana Pawła II 1B, informuje Państwa, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez nasze biuro.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
- Dane mogą być udostępniane przez HOMEPLUS podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).
- Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
- Administratorem danych jest HOME PLUS – Ireneusz Kurzyński oraz HOME PLUS - Małgorzata Kosińska z siedzibą w Radzyminie , Al. Jana Pawła II 1B, e-mail: oferty@homeplus.pl. Przekazane przez Państwa osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń – w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe – trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
---------------------
UWAGA!*Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. HOMEPLUS Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność prezentowanych obiektów, staramy się jednak, aby informacje dotyczące ofert były możliwie najbardziej kompletne i aktualne.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Aleksandra Nowosielska
tel. 508 37...
Agencja nieruchomości
HOMEPLUS Nieruchomości
tel. 608 06...