Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 120 dni Chełm, ul. Henryka Sienkiewicza 229 000,00 zł 5 032,97 zł/m2

  • 45,5 m2
  • 2 pokoje
  • 4 piętro
+48
Numer oferty
asibhiznn2
Numer zewnętrzny
23075/3685/OMS
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
45.5 m2
Piętro
4
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Lokalizacja
Chełm, ul. Henryka Sienkiewicza

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Mieszkanie w centrum miasta, przy ul. Henryka Sienkiewicza położone na 4 piętrze, składające się z 2 pokoi, widnej, umeblowanej kuchni, łazienki z WC oraz przestronnego przedpokoju. Lokal z balkonem i piwnicą.
Na podłogach panele, ściany w gładzi. Mieszkanie zadbane i jasne, nadające się wprost do wprowadzenia się lub do drobnego remontu w zależności od oczekiwań nabywcy.
Blok po termomodernizacji z domofonem.
Mieszkaniem zarządza wspólnota mieszkaniowa.
Idealne na start lub jako inwestycja pod wynajem.
Zapraszamy na umówienie się na dzień otwarty."Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Joanna Ronowiecka
tel. 724 43...
Agencja nieruchomości
Freedom Nieruchomości
tel. 662 54...