Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 53 dni Bytom, Łagiewniki, ul. Armii Krajowej 411 048,00 zł 6 600,00 zł/m2

  • 62,28 m2
  • 4 pokoje
  • 1 piętro
+48
Numer oferty
du3ipyyf02
Numer zewnętrzny
112756/78/OMS
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
62.28 m2
Piętro
1
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
4
Rok budowy
2024
Lokalizacja
Bytom, Łagiewniki, ul. Armii Krajowej

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Termin realizacji:

Budynek B, lokal: B-11, balkon,

[ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z inwestycji, informacja o standardzie wykończenia oraz harmonogramie na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus.pl/,1330/78/OI ]

Jedno z pierwszych na Śląsku ekoosiedli, gdzie ciepłą wodę dostarczą wydajne pompy ciepła.

ETAP - 3 (trzy) budynki oznaczone A1, A2, B
Łącznie 140 lokali mieszkalnych, w tym:
- w budynku A1 : 45
- w budynku A2 : 50
- w budynku B : 45
Dla całego przedsięwzięcia deweloperskiego przewidziano łącznie 74 naziemnych miejsc postojowych.
A ponadto: 110 miejsc postojowych w garażach podziemnych pod budynkami A1, A2 i B

Kompleks z 279 mieszkaniami.
Inwestycja położona jest w sąsiedztwie Parku Łagiewnickiego. Bliżej centrum znajduje się kolejny Park im. A. Mickiewicza. Ponadto oddalony o 5 km zespół przyrodniczo-krajobrazowy Żabie Doły

Inwestycja znakomicie wpisze się w poprzemysłowy charakter jednego z najstarszych miast na Śląsku. Elewację ozdobi doskonale znana w architekturze tego regionu czerwona cegła.

Miejsca parkingowe - w strefie podziemnej i naziemnej zaaranżowanych zostanie w sumie 262 miejsc parkingowych. Zastosowane będą garaże monolityczne żelbetowe.
Projektowany kompleks nie będzie stanowił dominanty przestrzennej i wysokościowej w tej części miasta. Architektura obiektów będzie dostosowana do sąsiedniej zabudowy. Budynki będą posiadały proste bryły, których elegancję podkreśli kolorystyka i ciekawy, nowoczesny detal. Zastosowanie cegły klinkierowej na fasadach nawiąże do tradycyjnej zabudowy tego regionu. Teren osiedla zagospodarowany zostanie zielenią i elementami małej architektury. Dla najmłodszych przewidziano plac zabaw.

Inwestycja wybudowana zostanie w technologii tradycyjnej. Ze względu na geologiczno-górnicze uwarunkowania miasta, postawiono na beton jako najtrwalszy materiał budowlany. Dzięki wykorzystaniu gotowych, prefabrykowanych elementów z żelbetu przyszli lokatorzy zyskają komfort na długie lata.

Centrum Bytomia - 8 min / 5 km
Opera Śląska - 9 min / 5 km
Centrum handlowe - 6 min / 3 km
Szpital - 8 min / 4,6 km
Park Łagiewnicki - 2 min / 550 metrów
Park im. A. Mickiewicza - 5 min / 3 km
Pływalnia - 9 min / 4,5 km
Centrum Katowic - 15 min / 10 km
Drogowa Trasa Średnicowa - 6 min / 3,5 km
Autostrada A4 - 14 min / 9 km
Katowice Airport – 25 min / 26 km___________RODO : HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w (05-250) Radzyminie, Al. Jana Pawła II 1B, informuje Państwa, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez nasze biuro.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
- Dane mogą być udostępniane przez HOMEPLUS podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).
- Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
- Administratorem danych jest HOME PLUS – Ireneusz Kurzyński oraz HOME PLUS - Małgorzata Kosińska z siedzibą w Radzyminie , Al. Jana Pawła II 1B, e-mail: oferty@homeplus.pl. Przekazane przez Państwa osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń – w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe – trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
---------------------
UWAGA!*Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. HOMEPLUS Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność prezentowanych obiektów, staramy się jednak, aby informacje dotyczące ofert były możliwie najbardziej kompletne i aktualne.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Maria Gardyńska
tel. 603 43...
Agencja nieruchomości
HOMEPLUS Nieruchomości
tel. 608 06...