Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 71 dni Bytom 205 000,00 zł 3 867,92 zł/m2

  • 53 m2
  • 3 pokoje
  • 3 piętro
+48
Numer oferty
ajtd5sr1ws
Numer zewnętrzny
1025078
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
53 m2
Piętro
3
Liczba pięter
10
Liczba pokoi
3
Materiał wykonania
Drewno
Lokalizacja
Bytom

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis


Okazja inwestycyjna!!!

Piękne mieszkanie o powierzchni 53m2 na sprzedaż w Szombierkach Bytom. To pięknie prezentujące się mieszkanie położone na trzecim piętrze10-piętrowego bloku, składa się z 3 oddzielnych pokoi, z których jeden może służyć jako biuro/studia, dużego balkonu oraz szerokiej oddzielnej kuchni. Do mieszkania przynależy piwnica i jest ogrzewane ogrzewaniem miejskim. Mieszkanie zostało wyremontowane w 2018 roku i jest gotowe do zamieszkania - nie wymaga dalszych inwestycji. Dużym atutem jest lokalizacja - bardzo cicha i blisko wszystkich niezbędnych udogodnień takich jak sklepy, parking pod blokiem, place zabaw i inne. Dobrze utrzymana klatka schodowa pozwala na przyjemny i bezpieczny pobyt. Mieszkanie jest idealne dla kogoś, kto ceni sobie komfort, spokój i ciszę oraz zależy mu na szybkim, łatwym dostępie do wszystkich niezbędnych obiektów.Nie wahaj się skontaktować ze mną, aby uzyskać więcej szczegółów lub obejrzeć mieszkanie!

--------------------------

OFERUJEMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO.
UMÓW SIĘ Z NASZYM DORADCĄ JUŻ DZIŚ!

POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOK – CODZIENNIE NOWE OFERTY!!

UWAGA:
Prezentowana oferta nieruchomości sporządzona została na podstawie dokumentów oraz oświadczeń uzyskanych od właściciela podczas oględzin nieruchomości, ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

1. USŁUGA POŚREDNICTWA JEST USŁUGĄ ODPŁATNĄ. (Art. 179b. Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami "Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1)nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;
2)nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3)najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4)innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części."
2. ZA OBEJRZENIE DANEJ NIERUCHOMOŚCI BIURO NIE POBIERA ŻADNYCH OPŁAT, wymagane jednak jest zawarcie umowy pośrednictwa i określenie wynagrodzenia biura w razie dojścia do transakcji.


Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Tomasz Misiewicz
tel. 690 28...
Agencja nieruchomości
VERITAS Nieruchomości
tel. 733 14...