Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 182 dni Brzeg, ul. Piastowska 218 000,00 zł 4 159,51 zł/m2

  • 52,41 m2
  • 3 pokoje
  • 3 piętro
+48
Numer oferty
brbcwzubig
Numer zewnętrzny
22327/3685/OMS
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
52.41 m2
Piętro
3
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
3
Lokalizacja
Brzeg, ul. Piastowska

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Na sprzedaż nieruchomość położona na trzecim piętrze kamienicy. Na powierzchnię użytkową - 52,41m2 - składają się: pokój, łazienka, kuchnia oraz dwa pokoje, mające niezależne wejście z korytarza. Nieruchomość idealnie sprawdzi się, jako mieszkanie inwestycyjne pod wynajem lub jako miejsce pod prowadzenie działalności gospodarczej, najlepiej o charakterze biurowym. Budynek zarządzany przez Wspólnotę Mieszkaniową. W mieszkaniu dwufunkcyjny piec gazowy z zamkniętą komorą spalania. Miesięczne opłaty: czynsz + fundusz remontowy, to ok. 200zł. Dodatkowo prąd i gaz. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 14,20m2.
Na wyposażeniu mieszkania zostaje wszystko, co jest widoczne na zdjęciach.

Zapraszam na prezentacje"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Wioletta Golonka
tel. 667 68...
Agencja nieruchomości
Freedom Nieruchomości
tel. 662 54...