Komercyjne na wynajem dostępne od 280 dni Warszawa, Mokotów, ul. Puławska 13 080,00 zł

  • 218 m2
+48
Numer oferty
ownsvwor3c
Numer zewnętrzny
6141071
Kategoria
Komercyjne na wynajem
Powierzchnia
218 m2
Rok budowy
2006
Lokalizacja
Warszawa, Mokotów, ul. Puławska

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis


Do wynajęcia lokal o powierzchni 218 m2 zlokalizowany na 1 piętrze pasażu handlowego. Przeznaczenie lokalu na handel, biuro, usługi. Winda towarowa umożliwiająca transport z poziomu garażu. W budynku garaż podziemny z możliwością wynajęcia miejsc postojowych. Możliwość umieszczenia podświetlanego kasetonu na elewacji budynku.
Ochrona całodobowa, w budynku światłowód.

Czynsz najmu 13080 zł netto (16088 zł brutto) + 19,32 zł netto/m2 zaliczka na media /woda, klimatyzacja/ do rozliczenia 2 razy w roku

Dane kontaktowe do agenta: Lena Sosnowska Tel: 881-006-091 E-mail: ls@properco.pl


--------------------------

Biuro nieruchomości PROPERCO współpracuje z doświadczonymi specjalistami finansowymi, oferującymi sprawdzenie zdolności kredytowej oraz przedstawienie oferty finansowania nieruchomości / Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Zapraszamy do siedziby naszego biura w Warszawie przy ul. Brylowskiej 2 lok. 3B (Wola, Czyste).

Dane adresowe:

PROPERCO sp. z o.o. sp.k
ul. Brylowska 2 lok. 3B
01-216 Warszawa
https://www.properco.pl/

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Lena Sosnowska
tel. +48 88...
Agencja nieruchomości
PROPERCO SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA
tel. 692 0...