Komercyjne na wynajem dostępne od 161 dni Warszawa, Bielany 32 000,00 zł

  • 750 m2
+48
Numer oferty
nln0hjmffz
Numer zewnętrzny
109/3098/OOW
Kategoria
Komercyjne na wynajem
Powierzchnia
750 m2
Lokalizacja
Warszawa, Bielany

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Do wynajęcia budynek usługowy 750 m.kw. (użyteczności publicznej) z samodzielną działką, cztery kondygnacje w open-space. Dodatkowo taras 20 m2 oraz podstrysze ok. 50 m2. Wszystkie media, winda z kodowanym dostępem na ostatnie piętro, sieć internetowa w budynku, monitoring, miejsca parkingowe zew. i wew. Obiekt położony na Bielanach obok powstajacej Galerii Młociny (centrum handlowo-usługowego z restauracjami, kawiarniami, kinem, klubem fitness i sklepami). Budynek położony bezpośrednio przy linii tramwajowej, jeden przystanek do węzła Młociny (metro, autobusy, tramwaje).Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. licencja 4355;
Zapytaj naszego Agenta o pomoc w otrzymaniu kredytu !!!

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

4 ŚCIANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
tel. 601 62...
Agencja nieruchomości
4 ŚCIANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
tel. 601 62...