Komercyjne na wynajem dostępne od 75 dni Poznań 25 000,00 zł

  • 486 m2
+48
Numer oferty
nfm1mabdwj
Numer zewnętrzny
1295/3685/OLW
Kategoria
Komercyjne na wynajem
Powierzchnia
486 m2
Lokalizacja
Poznań

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Nowoczesny budynek o powierzchni użytkowej ok 486 m2 położony jest w miejscowości Krosno w gminie Mosina na nowym osiedlu Olszynka przy ulicy Olszynkowej 1.

Przedmiotowy budynek składa się z dwóch poziomów, na których usytuowanych jest 7 pomieszczeń, obecnie wykorzystywanych jako sale przedszkolno-szkolne, łazienki - każda wyposażona jest w toalety, umywalki i prysznic, kuchnia z możliwością wykonywania własnych posiłków, szatnie oraz pomieszczenia administracyjne.
Na parterze dodatkowo znajduje się łazienka dla osób niepełnosprawnych a jedna z sal, o powierzchni ok 68m2, wyposażona jest w drabinki gimnastyczne co daje możliwość przystosowania jej do sali gimnastycznej/fitnessowej.

Do dyspozycji najemcy będzie również nowy plac zabaw oraz boisko, które znajdują się w pięknie zagospodarowanej przestrzeni za budynkiem - dla każdego rodzica ważny jest czas dziecka spędzony na świeżym powietrzu w bezpiecznym i przyjaznym miejscu.

Obok budynku znajdziemy parking, który pomieści około 13 samochodów osobowych.

Lokalizacja budynku ma ogromny potencjał, gdyż znajduje się na nowym osiedlu, gdzie wciąż w okolicy powstają nowe zabudowania, a ich mieszkańcy w najbliższym czasie będą poszukiwali różnego typu obiektów i zajęć dodatkowych dla swoich dzieci: przedszkoli, szkoły prywatnej, szkoły artystycznej/muzycznej, której w okolicy brakuje, dużej szkoły językowej.

UWAGA!!!
Przedszkole stanowi również doskonałą możliwość do zagospodarowania w innej dziedzinie biznesu, niż przedszkole czy działalność oświatowa: szkoła podstawowa, szkoła artystyczna, szkoła muzyczna, szkoła języków obcych, szkoła tańca ale także sale fitess, biura/powierzchnie administracyjne.

Istnieje również możliwość sprzedaży spółki z działalnością przedszkolno-szkolną i wykorzystania już istniejących dofinansowań, które są jedne z wyższych w okolicy.

Cena czynszu najmu to 25 000 złotych netto (Wynajmujący wystawia fakturę VAT)
Do ceny najmu należy doliczyć opłaty za prąd, gaz oraz wodę.

Zapraszam na prezentację, przekonaj się, że przestrzeń, która została nowocześnie zaaranżowana ma ogromny potencjał do wykorzystania w Twoim biznesie.

Opiekun oferty:
Sylwia Żynda
tel. 664 389 715
mail: s.zyndfa@freedom-nieruchomosci.pl

Zapraszam również do odwiedzenia naszego biura, które znajduje się w Poznaniu przy ulicy Naramowickiej 47/117"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Sylwia Żynda
tel. 664 38...
Agencja nieruchomości
Freedom Nieruchomości
tel. 662 54...