Komercyjne na wynajem dostępne od 55 dni Piła, ul. Dzieci Polskich 2 800,00 zł

  • 41,88 m2
+48
Numer oferty
ozxu5sjaeq
Numer zewnętrzny
1153/3685/OLW
Kategoria
Komercyjne na wynajem
Powierzchnia
41.88 m2
Lokalizacja
Piła, ul. Dzieci Polskich

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Nieruchomość położona jest w Pile przy ul. Dzieci Polskich. W najbliższym otoczeniu znajdują się budynki mieszkalne wielorodzinne.
Lokal znajduje się na parterze budynku w dobudowanej części do budynku mieszkalnego wielorodzinnego.
Lokal wykończony w wysokim standardzie wyposażony w instalację elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną oraz c.o.
Teren przed budynkiem zagospodarowany (polbruk, miejsca parkingowe).
Koszt najmu 2 800 netto + opłaty.

Polecam i zapraszam na prezentację!"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Patrycja Wojciechowska
tel. 794 28...
Agencja nieruchomości
Freedom Nieruchomości
tel. 662 54...