Komercyjne na wynajem dostępne od 28 dni Olsztyn, ul. Sprzętowa 5 280,00 zł

  • 220 m2
+48
Numer oferty
oueaga5mew
Numer zewnętrzny
1192/6682/OOW
Kategoria
Komercyjne na wynajem
Powierzchnia
220 m2
Lokalizacja
Olsztyn, ul. Sprzętowa

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Magazyn o pow. 220 m2. Możliwość najmu krótkoterminowego i jak i długoterminowego.

LOKALIZACJA
Obiekt znajduje się w przemysłowej dzielnicy Olsztyna, w najbliższym sąsiedztwie znajdują się hale, magazyny, hurtownie i zakłady przemysłowe.

OBIEKT
Cały budynek jest podzielony na pomieszczenia biurowe, hurtownie oraz boksy. Wejście do obiektu stanowi duża brama, dostarczanie jak i przechowywanie gabarytowych rzeczy nie stanowi problemu. Każdy z boksów jest zamykany oddzielnie. W przypadku najmu długoterminowego istnieje możliwość demontażu ścianki dzielącej dwa pomieszczenia i uzyskanie powierzchni 220 m2. Przed budynkiem znajduje się duży plac oraz rampa. Do prezentowanej części budynku nie jest doprowadzona woda, powierzchnia może służyć wyłącznie jako magazyn. Toalety w drugiej części budynku.

OPŁATY/DOSTĘPNOŚĆ
Opłaty 24 zł/m2- całość z mediami. Cena do negocjacji
Kaucja 5280zł

POŚREDNIK
Beata Saczuk
TEL. 606-924-843
beata@newhouse.co
Licencja pośrednika 17492Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest NewHouse Łukasz Wróbel oraz podmioty współpracujące.
Wszelkie prawa są zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych składowych materiałów ogłoszenia w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez zgody NewHouse Łukasz Wróbel lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.
Niniejsze materiały stanowią tajemnicę firmy NewHouse Łukasz Wróbel lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Beata Saczuk
tel. 606 92...
Agencja nieruchomości
NEW HOUSE Łukasz Wróbel
tel. 572 3...