Komercyjne na wynajem dostępne od 93 dni Ełk, ul. Jana Kilińskiego 2 500,00 zł

  • 56 m2
+48
Numer oferty
n3qzzvjlrr
Numer zewnętrzny
1279/3685/OLW
Kategoria
Komercyjne na wynajem
Powierzchnia
56 m2
Lokalizacja
Ełk, ul. Jana Kilińskiego

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Do wynajęcia lokal w Ełku przy ulicy Kilińskiego 3.

Lokal umiejscowiony jest na parterze o powierzchni 56 m2. Składa się z jednego dużego pomieszczenia, dodatkowego pomieszczenia oraz w.c. Okna z PCV, na podłogach terakota. Wejście do lokalu znajduje się bezpośrednio od strony głównej ulicy. Lokal jest widoczny i posiada duże witryny okienne, posiada dwa wejścia. Parking znajduje się bezpośrednio pod budynkiem.

Atutem jest to, że budynek przy głównej ulicy Kilińskiego. Lokal idealnie nadaje się do prowadzenia własnej działalności gospodarczej handlowej bądz usługowej.

Miesięczny koszt najmu wynosi 2500 zł + VAT + licznik prądu.

Kaucja zwrotna 1- miesięczna.

Magdalena Morusiewicz

tel. 882 175 401

e-mail: m.morusiewicz@freedom-nieruchomosci.pl

Zapraszam też do naszej placówki w Ełku ul. Wojska Polskiego 23 B, elk@freedom-nieruchomosci.pl"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Magdalena Morusiewicz
tel. 882 17...
Agencja nieruchomości
Freedom Nieruchomości
tel. 662 54...