Komercyjne na wynajem dostępne od 74 dni Ełk 3 690,00 zł

  • 300 m2
+48
Numer oferty
oy0mzuoltf
Numer zewnętrzny
39/3685/OHW
Kategoria
Komercyjne na wynajem
Powierzchnia
300 m2
Lokalizacja
Ełk

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Oferuję Państwu dwupoziomową halę magazynową położoną w Ełku 200 m od drogi krajowej S16 przy Obwodnicy Północnej Konieczki"
Idealny pod działalność handlową, usługową, bądź magazyn o łącznej pow. 300 m2. Wjazd zlokalizowany od strony ulicy, dojazd do posesji drogą asfaltową. Przed lokalem miejsca parkingowe i plac do zagospodarowania przed samym magazynem oraz plac manewrowy do zawracania przez samochody ciężarowe. Teren ogrodzony i monitorowany.

OPIS TECHNICZNY
- dół o pow. 100 m2, góra o pow. 200 m2
- wysokość góra ok 3 m, góra, ok. 2,5 m
- na dole znajdują się dwie osobne toalety, na górze można wygospodarować łazienkę jest dociągnięty odpływ i woda
- brama wjazdowa otwierana ręcznie
- drzwi wejściowe
- prąd trójfazowy
- winda towarowa
- media; kanalizacja, woda, prąd
- brak ogrzewania ale jest możliwość przyłącza gazowego, bądź nawiew po stronie Najemcy

Preferowany najem długoterminowy.
Koszt najmu 3690 zł brutto dodatkowo - wywóz nieczystości, prąd i woda według zużycia, podatek od nieruchomości.
W budynku obok istnieje możliwość wynajęcia lokalu pod biuro oraz zagospodarowania przestrzeni magazynowej do wykonywanej działalności.

W celu uzyskania więcej informacji oraz sprawdzenia czy magazyn spełnia kryteria zapraszam do kontaktu telefonicznego.
Sylwia Jarosz
Tel. 518 982 255
e-mail: s.jarosz@freedom-nieruchomosci.pl."Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Sylwia Jarosz
tel. 518 98...
Agencja nieruchomości
Freedom Nieruchomości
tel. 662 54...