Komercyjne na sprzedaż dostępne od 417 dni Prażmów 1 490 000,00 zł 2 069,44 zł/m2

  • 720 m2
+48
Numer oferty
pabb33yx1z
Numer zewnętrzny
7654/3376/OLS
Kategoria
Komercyjne na sprzedaż
Powierzchnia
720 m2
Rok budowy
1850
Powierzchnia działki
5500 m2
Lokalizacja
Prażmów

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Dworek w Prażmowie

Okolica
Prażmów usytuowany jest ok. 30 km od centrum Warszawy, leży nad rzeką Jeziorką (raj dla rowerzystów – 400km tras), na południowym obrzeżu Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, który oferuje szereg atrakcji (m.in. ścieżki edukacyjne, park linowy, zjeżdżalnia pontonowa}

Obiekt znajduje się na działce o pow. 5500 m2, bardzo blisko uroczej skarpy z pięknym starodrzewiem, 150m od drogi nr 722. Budynek jest w dobrym stanie technicznym z odnowioną elewacją frontową. Na bieżąco przechodzi prace konserwacyjne. Ogrzewany biomasą lub gazem. Dostępne wszystkie media


• Powierzchnia całkowita dworku wynosi 720 m2.

• Powierzchnia użytkowa obiektu wynosi zgodnie z inwentaryzacją 689,82 m2 w tym powierzchnia komunikacji 104,14 m2.

• Obiekt ma trzy kondygnacje: piwnicę , parter z salą balową z antresolą oraz pokojami gościnnymi z łazienkami, poddasze z pokojami gościnnymi
Piwnica:
Głównym wejściem wchodzimy do piwnicy, która jest podzielona na 2 duże sale oraz część barową i hall. Stylowe wnętrza pomieszczą wygodnie do 100 osób. Grube, solidne mury chronią przed upałem latem oraz utrzymują ciepło zimą.
Na tej kondygnacji znajduje się również w pełni wyposażona kuchnia.
Parter:
Dwa wejścia
Po prawej stronie znajduje się wejście do sali balowej z antresolą, która pomieści do 200 osób. Antresola połączona jest z pokojem wypoczynkowym oraz z korytarzem prowadzącym do pokoi gościnnych po lewej stronie budynku. W tej części znajduje się 7 pokoi, w których można zorganizować noclegi dla gości lub kameralny hotel. Jest też kuchnia oraz łazienki.
Parametry budynku na podstawie dostarczonej inwentaryzacji:

• - powierzchnia piwnic – 135,68 m2 + 47,84 m2 komunikacja

• - powierzchnia parteru – 228,39 m2 + 28,42 m2 komunikacja

• - powierzchnia kuchni – 70,40 m2

• - powierzchnia poddasza – 151,21 m2 + 27,88 m2 komunikacja
Na zewnątrz znajduje się murowany barek z grillem.
Z okien dworku roztacza się przepiękny widok na rzekę Jeziorkę oraz okoliczne łąki na których wypasają się konie z sąsiedniej stadniny. To wymarzone miejsce dla ludzi ceniących kontakt z naturą, kochających przestrzeń, pola i lasy, szukających ciszy i wytchnienia. Idealne na pensjonat, mały hotel, dom opieki, czy np ośrodek oferujący warsztaty i szkolenia. Świetne miejsce do organizowania imprez okolicznościowych - gotowiec z miejscami hotelowymi oraz zapleczem kuchennym.


Zapraszam na prezentację

oferta na wyłączność
--------------------------------------------------------------------------------------
Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.

Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Kamilla Baranowska
tel. 884 99...
Agencja nieruchomości
Reals Nieruchomości Sp. z o.o.
tel. 535 00...