Komercyjne na sprzedaż dostępne od 263 dni Połczyn-Zdrój 1,00 zł

  • 5300 m2
+48
Numer oferty
nqj5dip5f3
Numer zewnętrzny
828973
Kategoria
Komercyjne na sprzedaż
Powierzchnia
5300 m2
Lokalizacja
Połczyn-Zdrój

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis


Na sprzedaż nieruchomość sanatoryjna!

Przedmiotowa nieruchomość zabudowana jest dwoma budynkami sanatoryjnymi oraz gospodarczymi o łącznej powierzchni użytkowej 5,3 tys m 2 .Nieruchomość znajduje się w samym centrum Połczyna-Zdroju. Odległość obiektu od Rynku w Połczynie to ok. 3 minuty spacerem.
W czasach aktywnej działalności ośrodka, na bazę noclegową składało się 216 miejsc w 93 pokojach hotelowych 1-2 osobowych, wyposażonych w łazienkę, TV oraz telefon. Do dyspozycji gości były dodatkowo jacuzzi, sauna, basen. Na terenie sanatorium znajdowała się kawiarnia, bezpośrednio połączona z zewnętrznym ogrodem z grillem. Nieruchomość posiada największą i najpiękniejsza w okolicy salę bankietową, mogącą pomieścić około 200 osób wraz z w pełni wyposażonym zapleczem kuchennym. Cała nieruchomość jest ogrodzona i monitorowana. W ofercie zabiegowej sanatorium było blisko 30 różnych zabiegów . Głównie były to kąpiele, masaże, inhalacje, z zakresu fizyko- i kinezyterapii wykonywane w celu leczenia schorzeń reumatycznych, pourazowych, neurologicznych oraz niepełnosprawności ruchowej.Starsza część sanatorium obejmuje budynek trzykondygnacyjny, w którym rozmieszczono łącznie 38 pokoi 2-osobowych, z których każdy również wyposażono w przestronne łazienki o powierzchni 3,5 m2. Na parterze znajduje osiem pokoi, na każdym z trzech pięter po 10 pokoi. Zarówno starsza jak i nowa część sanatorium, posiadają niezależne wejścia, recepcja oraz bazy zabiegowe. W starszej części jest basen, jacuzzi, jak również wejście na wewnętrzną stronę nieruchomości, gdzie może znajdować się niewielki ogródek na użytek własny kuracjuszy.

Nieruchomość posiada bardzo duży potencjał rozwojowy, z uwagi na położenie, walory przyrodnicze, otoczenie, ale przede wszystkim z uwagi na mikroklimat, istniejsące wody solankowe i slynne połczńskie borowiny.

Może być wykorzystana na cele sanatoryjne z ofertą dedykowaną i tusnusami sanatoryjmymi, leczniczymi, rehabilitacyjnymi i SPA, ale jako obiekt hotelowo-wypoczynkowy, gdzie dodatkowo mogą być organizowane wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, konferencje, bankiety, wesela, spotkania dedykowane, wykorzystując jedną w okolicy, tak okazałą solę bankietową z wyposażonym zapleczem gastronomicznym i bazą noclegową.

W latach, kiedy ośrodek bardzo dobrze funkcjonował, głównymi kuracjuszami sanatorium byli Niemcy, którzy przyjeżdżali na leczenie i wypoczynek. Do Połczyna-Zdrój, jako miejscowości uzdrowiskowej, zagraniczni kuracjusze nadal przyjeżdżają, korzystając w pełni z walorów oferowanych przez Połczyn-Zdrój i okolice, co świadczy atrakcyjności miejsca i potencjalne rozwojowym okazałego obiektu.


Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Bogusław Mokwa (licencja nr: 12860)

--------------------------

Szanuj czas i pieniądzeOferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Bogusław Mokwa
tel. +48 60...
Agencja nieruchomości
CAPITAL INVEST Bogusław Mokwa
tel. 603 30...