Komercyjne na sprzedaż dostępne od 84 dni Łódź, Łódź-Widzew, ul. Dworcowa 679 000,00 zł 5 346,46 zł/m2

  • 127 m2
+48
Numer oferty
oxtat3l2li
Numer zewnętrzny
1195/3685/OLS
Kategoria
Komercyjne na sprzedaż
Powierzchnia
127 m2
Rok budowy
1971
Powierzchnia działki
2000 m2
Lokalizacja
Łódź, Łódź-Widzew, ul. Dworcowa

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Oferujemy do sprzedaży dom, który dzięki swojej prostej formie, można zaaranżować na biuro. Dodatkowymi atutami nieruchomości są: działka 2000m2 oraz zabudowania gospodarcze, w skład których wchodzą dwa garaże. Wielkość domu to 86m2 powierzchni użytkowej i 41m2 piwnicy.

Budynek został postawiony w 1971 r., a w latach 2004 – 2005, został przeprowadzony remont obejmujący: wymianę pokrycia dachowego, docieplenie budynku, wymianę okien, rynien oraz instalacji CO.
Obecnie znajdziemy tu trzy pokoje, kuchnię i łazienkę. Pod połową domu znajduje się piwnica, w której urządzono kotłownię, ale zostało jeszcze wolne miejsce do zagospodarowania. Dom ogrzewany jest za pomocą pieca na ekogroszek oraz pieca na inny opał stały, dzięki czemu można ograniczyć koszty ogrzewania spalając drewno z własnego lasu. W ulicy jest gaz, do budynku doprowadzona jest woda z sieci miejskiej, ścieki odprowadzane są do szamba, podłączony jest również światłowód TOYA.

Najważniejszym atutem nieruchomości jest jej położenie. W odległości 4km, przy ul. Jędrzejowskiej znajduje się centrum logistyczne Hub oraz inne kompleksy przemysłowo-magazynowe.
Do autostrady A1 dojedziesz w 11 minut, w odległości 200 m znajduje się przystanek autobusu linii 90A, a 550m stacja kolejki ŁKA.
Wokół jest dużo zieleni, sąsiedztwo stanowią zabudowania jednorodzinne, okolica jest cicha i spokojna.

Jeśli chcesz się przekonać, że właśnie takiej nieruchomości szukałaś/eś, to zadzwoń i umów się na prezentację.


Anna Pawlicka
tel. 795 606 122
e-mail: a.pawlicka@freedom-nieruchomosci.pl

Z chęcią pomożemy Ci w uzyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości.
Odwiedź naszą stronę: www.freedom-nieruchomosci.pl

Zapraszam również do naszego łódzkiego oddziału:
ul. Wierzbowa 21 (pomiędzy ul. Pomorską a ul. Uniwersytecką)
tel. 42 307 42 42;
mail: lodzwierzbowa@freedom-nieruchomosci.pl"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Anna Pawlicka
tel. 795 60...
Agencja nieruchomości
Freedom Nieruchomości
tel. 662 54...