Komercyjne na sprzedaż dostępne od 35 dni Gniezno 2 740 000,00 zł 475,36 zł/m2

  • 5764 m2
+48
Numer oferty
qmb30x32hr
Numer zewnętrzny
11018975
Kategoria
Komercyjne na sprzedaż
Powierzchnia
5764 m2
Powierzchnia użytkowa
5764 m2
Lokalizacja
Gniezno

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis


Uwarunkowania planistyczne

Duża działka pod data center i usługi w dobrej lokalizacji

Nieruchomość nie jest objęta aktualnym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Teren ten znajduje się w strefie objętej ochroną konserwatorską.

Obszar objęty jest Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego miasta Gniezna, zatwierdzonym uchwałą nr XV/141/2000 Rady Miasta Gniezna z dnia 11 lutego 2000 roku oraz zmianami studium zatwierdzonymi uchwałą nr LIV/588/2006 Rady Miasta Gniezna z dnia 19 października 2006 roku, uchwałą nr XXVII/320/2008 Rady Miasta Gniezna z dnia 29 października 2008 roku oraz uchwałą nr XXV/273/2012 Rady Miasta Gniezna z dnia 26 września 2012 roku.

Zgodnie z ustaleniami Studium oraz jego zmianami, działki leżą w strefie oznaczonej na rysunku Studium, jako MT - strefa tradycyjnej tkanki zabudowy przełomu XIX i XX w., w strefie T - strefa lokalizacji obiektów użyteczności publicznej - telekomunikacja. Zgodnie ze Studium teren ten znajduje się w strefie objętej ochroną konserwatorską.Opis oferty

Dwa budynki w centrum miasta.

Nieruchomość składa się z 2 budynków połączonych dużym, przeszklonym patio , do którego prowadzą 2 bramy wjazdowe. Główny budynek to obiekt 3-kondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony. Do budynku prowadzą 4 wejścia. Komunikację wewnątrz zapewniają 3 klatki schodowe - w tym jedna całkowicie przeszklona. W budynku znajdują się 2 windy - osobowa i towarowa. Ponadto na patio znajduje się winda nożycowa pozwalająca na transport materiałów z poziomu piwnicy na poziom parteru.

Parter obiektu to duże powierzchnie z wysokim, 3-metrowym sufitem, aktualnie wykorzystywane na cele edukacyjne - znajduje się tu przedszkole. Pozostałe piętra są częściowo zaaranżowane w układzie gabinetowym z korytarzem pośrodku, wielkość gabinetów waha się od 20-25 m 2 . Część to przestronne sale po dawnej drukarni - są to bardzo duże powierzchnie do dowolnego zaaranżowania.

Do budynku przynależy parking z ok. 30 miejscami postojowymi .

Ciekawa architektura obiektu oraz doskonała lokalizacja powodują, że obiekt można zaadaptować na działalność kulturalną - na dużych przestrzeniach po dawnej drukarni oprócz ekspozycji sztuki mogą zostać zaaranżowane sale projekcyjne.

Korzystne położenie, układ i konstrukcja budynków dają możliwość przerobienia obiektu także na luksusowy apartamentowiec z usługami na parterze .

Nieruchomość dzięki odpowiedniej infrastrukturze telekomunikacyjnej nadaje się również pod data center.

W pobliżu:Urząd Miasta


Dworzec PKP
Dworzec PKS


Rynek Starego Miasta


Archikatedra Gnieźnieńska


PoznańTytuł prawny: użytkowanie wieczyste, grudzień 2089Ochrona konserwatora: takPośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Bogusław Mokwa (licencja nr: 12860)

--------------------------

Szanuj czas i pieniądzeOferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Jakub Gibas
tel. 666 57...
Agencja nieruchomości
CAPITAL INVEST Bogusław Mokwa
tel. 603 30...