Komercyjne na sprzedaż dostępne od 555 dni Chełm 248 000,00 zł 4 796,91 zł/m2

  • 51,7 m2
+48
Numer oferty
qoydyb0fqa
Numer zewnętrzny
1018/3685/OLS
Kategoria
Komercyjne na sprzedaż
Powierzchnia
51.7 m2
Lokalizacja
Chełm

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Lokal o powierzchni użytkowej 51, 7 m2, położony na 2. piętrze w budynku tuż przy Urzędzie Miasta. Powierzchnia do zagospodarowania jest większa z uwagi na skosy poddasza. Lokal z dużym balkonem, pokaźnym oknem łukowym doświetlającym przestrzeń. Elewacja budynku obecnie jest w trakcie renowacji, okna również będą wymienione na nowe. Sąsiednie lokale w tej nieruchomości cieszą się powodzeniem, dzięki temu jest stały ruch konsumentów wewnątrz budynku. Lokal idealny jako inwestycja kapitału pod wynajem, np. na biuro księgowe czy projektowe.
Zapraszam do obejrzenia nieruchomości."Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Joanna Ronowiecka
tel. 724 43...
Agencja nieruchomości
Freedom Nieruchomości
tel. 662 54...