Komercyjne na sprzedaż dostępne od 275 dni brzeski, Olszanka 1 990 000,00 zł 880,53 zł/m2

  • 2260 m2
+48

Atuty nieruchomości

  • Ogrzewanie
Numer oferty
op2anruxxw
Numer zewnętrzny
74-5682
Kategoria
Komercyjne na sprzedaż
Powierzchnia
2260 m2
Powierzchnia działki
15000 m2
Lokalizacja
brzeski, Olszanka

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Świetna inwestycja pod dom seniora, możliwość uzyskania bardzo dużej ulgi podatkowej (Pałacyk plus) Zapraszam na prezentację zabytkowego obiektu- Pałacu, znajdującego się niedaleko miejscowości Brzeg.
Pałac swoją historią sięga początków XIX w.
Położony jest na wzgórzu, na 1,5ha działce składającej się na piękny park w którym znajduje się około 320 zabytkowych drzew w wieku od 90 do 160lat.
Pałac zaś jest w całości podpiwniczony. Piwnice na trzech poziomach ( część z nich ma wysokość około 6 m) są suche bez obecności pleśni i grzybów. Powierzchnie naziemne stanowi parter i dwa piętra. Wiele pomieszczeń w pałacu było prowizorycznie podzielonych dla potrzeb lokatorów po wojnie i te prowizorki zostały rozebrane i wysprzątane tak, że ilość pokoi i apartamentów można organizować według potrzeb. Parter posiada idealne pomieszczenia na biura, restauracje, kuchnie, sale konferencyjne i klubowe
W Pałacu w 1995r wykonano prace remontowo -zabezpieczające, polegające na :
- Remont więźby dachowej z częściową wymianą elementów konstrukcji ( ok. 15 %) - Całkowita wymiana pokrycia (dachówek) z blacharką deszczową (rynny) na nowe. - Całkowita wymiana okien na nowe (144 szt), wykonane na zamówienie według starych wzorów, zgodnie z zaleceniem Konserwatora Wojewódzkiego - Remont fundamentów polegający na odkopaniu ich aż do samych stóp (niekiedy ponad 6 m), oczyszczeniu, osuszeniu, zaizolowaniu oraz zasypaniu odpowiednim żwirem i założeniu drenów. - Rozbiórka nieoryginalnych ścianek i przepierzeń . Odkucie tynków i oczyszczenie ścian pod nowe tynki wewnątrz budynku. - Odkucie starych tynków i oczyszczenie ścian zewnętrznych. - Wywózka gruzu. - Budowa nowej instalacji burzowej na terenie całego parku i wokół pałacu. - Remont muru ( na długości ok. 100 m rozebrano stary i po uzupełnieniu fundamentów wymurowano nowy).
W roku 1999 przeprowadzono gruntowny remont parku polegający na leczeniu drzew, założeniu plomb leczniczych, oczyszczeniu drzew z suchych i chorych konarów, usunięciu drzew martwych oraz pracach pielęgnacyjnych przy zabytkowych trawnikach. W miejsce starej, zniszczonej i niedrożnej instalacji przeciw burzowej wykonano nową.
Obiekt po dokończeniu prac remontowych świetnie może spełniać rolę hotelu, pensjonatu, kliniki, domu seniora itp.
Bardzo dobrze położony lokalizacyjnie ( Opole 38km, Wrocław 46km, Brzeg 10km)
Polecam

LINK DO OFERTY:
http://www.prosales.pl/numer/5682

Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji! Obsługa tej nieruchomości objęta jest licencją państwową nr 13670 oraz ochroną ubezpieczeniową gwarantowaną przez PZU S.A. zgodnie z wymogami ustawy o gospodarce nieruchomościami.
Zainteresowała Cię ta oferta? Dzwoń! Udzielamy bezpłatnej pomocy kredytowej!

NOTA PRAWNA: Informacje dotyczące opisu oferty podane są przez właściciela nieruchomości, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Weronika Giedrojć
tel. +48 53...
Agencja nieruchomości
Prosales Agnieszka Kuśmirska
tel. 661 71...