Komercyjne na sprzedaż dostępne od 79 dni Brzeg, ul. Jana Pawła II 199 000,00 zł 7 132,62 zł/m2

  • 27,9 m2
+48
Numer oferty
nux0weetz0
Numer zewnętrzny
1198/3685/OLS
Kategoria
Komercyjne na sprzedaż
Powierzchnia
27.9 m2
Lokalizacja
Brzeg, ul. Jana Pawła II

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Nieruchomość, którą oferujemy, to lokal usługowy o powierzchni użytkowej 27,90m2, znajdujący się na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Jana Pawła II w Brzegu. W lokalu znajdują się trzy pomieszczenia, w tym jedno pomieszczenie socjalne i dwa kosmetyczne - obecnie w tym miejscu prowadzony jest gabinet kosmetyczny. Nieruchomość przeszła gruntowny remont.
Lokal został dostosowany pod aktualne normy sanitarne. Dlatego, jeśli szukasz miejsca pod prowadzenie działalności gospodarczej o takim charakterze nie musisz inwestować, możesz od razu działać!
Ze względu na lokalizację i przeznaczenie lokal świetnie sprawdzi się również, jako biuro, czy gabinet fryzjerski.
W budynku znajduje się monitoring. Toaleta na piętrze. Ogrzewanie miejskie (w czynszu), ciepła woda z podgrzewacza elektrycznego. Aktualne opłaty (czynsz + fundusz remontowy) wynoszą ok. 350zł.

Udzielamy bezpłatnej pomocy w zakresie kredytowania zakupu nieruchomości. Dbamy o bezpieczeństwo transakcji dla obu stron
Chcesz wiedzieć więcej ? Zadzwoń i umów się na prezentację!"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Wioletta Golonka
tel. 667 68...
Agencja nieruchomości
Freedom Nieruchomości
tel. 662 54...