Działka na sprzedaż dostępne od 417 dni Zgrzebichy 300 000,00 zł 13,22 zł/m2

  • 22700 m2
+48
Numer oferty
jk0oxcrz2t
Numer zewnętrzny
11168/3376/OGS
Kategoria
Działka na sprzedaż
Kształt działki
TRAPEZ
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Ogrodzenie
Brak
Powierzchnia działki
22700 m2
Lokalizacja
Zgrzebichy

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Gmina Stoczek - malownicza, spokojna lokalizacja.

Działka o powierzchni 2,27 ha zlokalizowana jest przy drodze powiatowej w odległości 5 km od siedziby gminy.

Nieruchomość ma kształt przybliżony do trapezu o bokach ok. 218 metrów, 170 metrów, 140 metrów i 110 metrów (przy drodze).
Składa się z gruntów ornych V i VI klasy, łąk V i nieużytków.

Istnieje możliwość zakupu działki o mniejszej powierzchni.

Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

Można dokonać podziału na mniejsze działki.
Możliwa zabudowa mieszkaniowa całoroczna lub rekreacyjna.
Prąd i wodociąg w drodze.
Do przystanku autobusu około 500 metrów.
Do stacji PKP około 15 km.
Dojazd do Warszawy samochodem zajmuje około 1 godz.

POLECAM.--------------------------------------------------------------------------------------
Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.

Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Halina Władyka
tel. 733 99...
Agencja nieruchomości
Reals Nieruchomości Sp. z o.o.
tel. 535 00...