Działka na sprzedaż dostępne od 343 dni ZABORÓWEK 370 000,00 zł 370,00 zł/m2

  • 1000 m2
+48
Numer oferty
mnlpmcqny3
Numer zewnętrzny
11174/3376/OGS
Kategoria
Działka na sprzedaż
Kształt działki
PROSTOKĄT
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Ogrodzenie
Brak
Powierzchnia działki
1000 m2
Lokalizacja
ZABORÓWEK

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Atrakcyjne działki w Zaborówku w cichej, zielonej i malowniczej okolicy, w otulinie Puszczy Kampinoskiej - to dziś najbardziej popularny, rozwijający się kierunek Warszawy. Lokalizacja nie wymagająca rekomendacji. Bliskość natury na wyciągnięcie ręki!


Oferujemy do sprzedania działki budowlane w Zaborówku, gm. Leszno, w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych.

Działki położone nieopodal Puszczy Kampinowskiej. Druga linia zabudowy od drogi głównej.

Działki o powierzchni 998 m2 i 1025 m2 m2.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przewidziane pod budownictwo mieszkaniowe, jednorodzinne.

Media: sieć wodociągowa, sieć elektroenergetyczna, KANALIZACJA.

Dojazd drogą asfaltową i częściowo drogą utwardzoną.

W okolicy: szkoła (autobus dowożący dzieci do szkoły), przedszkole, żłobek, sklepy, przychodnia. W Babicach: Biedronka, CCC, Rossmann, Empik, Smyk, Pepco itp.

Komunikacja z Warszawą: 15 km do granicy Warszawy. Podmiejska linia 719 zapewnia wygodny dojazd do pętli autobusowej Górczewska. Metro stacja Księcia Janusza.

W bezpośrednim sąsiedztwie oferujemy 6 innych innych działek o powierzchni 1020 m2, 1025 m2, 1275 m2 oraz dwie działki około 1500 m2, które spełniają kryteria pod zabudowę bliźniaczą.

Kupujący nie płaci podatku PCC 2 %. Sprzedający wystawia Fakturę VAT.

Doskonała inwestycja. Świetne, spokojne miejsce dla rodziny. Gorąco polecam i zachęcam do kontaktu. Zapraszam do obejrzenia.--------------------------------------------------------------------------------------
Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.

Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Barbara Latkowska
tel. 733 99...
Agencja nieruchomości
Reals Nieruchomości Sp. z o.o.
tel. 535 00...