Działka na sprzedaż dostępne od 53 dni Wola Zgłobieńska 98 500,00 zł 34,19 zł/m2

  • 2881 m2
+48
Numer oferty
kblp03x0va
Numer zewnętrzny
6016/3685/OGS
Kategoria
Działka na sprzedaż
Kształt działki
TRAPEZ
Droga dojazdowa
Utwardzona
Ogrodzenie
Brak
Powierzchnia działki
2881 m2
Lokalizacja
Wola Zgłobieńska

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

28 arów pod budowę domu, 19 km od Rzeszowa.

Na sprzedaż 28 arowa działka o charakterze rolno-budowlano-rekreacyjnym położona w spokojnej, mało zamieszkałej okolicy miejscowośc Wola Zgłobieńska.
Posesja usytuowana na pograniczu dwóch gmin Boguchwała i Iwierzyce oddalona 19 km od centrum Rzeszowa i 14 km od Rynku w Sędziszowie Małopolskim.
Działka usytuowana wśród rzadkiej zabudowy okolicznych gospodarstw rolnych ma także cechy działki rekreacyjnej dzięki zróżnicowanemu ukształtowaniu terenu oraz sąsiedztwu terenów zadrzewionych.

Identyfikacja nieruchomości:
* powierzchnia nieruchomości: 2881 m2,
* ukształtowanie terenu: lekko pochyły w kierunku wschodnio-południowym,
* kształt: nieregularny, zbliżony do trapezu posiada wymiary: 64 m, 18 m, 67 m, 33 m, 37 m,
* numer ewidencyjny działki: 864/(...) obręb Wola Zgłobieńska (działka jest w fazie wydzielenia z większego areału tj. działki nr 864/4),
* działka o charakterze rolnym: IV i V klasa gruntów,
* dojazd gminną drogą asfaltową (Id działki: 181603_5.0008.873) i urządzoną drogą wewnętrzną posadowioną na pasie 5 m służebności gruntowej,


Dzięki dobrej cenie zakup nieruchomości jest okazją inwestycyjną do ulokowania pieniędzy w prężnie rozwijających się terenach mieszkaniowych powiatu rzeszowskiego aby za kilka lat z zyskiem odsprzedać działkę nowemu właścicielowi.

Uzbrojenie:
* kanalizacja na działce sąsiedniej (ok. 90 m od wjazdu do działki),
* prąd na działce sąsiedniej (ok. 7 m od wjazdu do działki),
* woda na działce sąsiedniej (ok. 90 m od wjazdu do działki).
Wszystkie media posadowione są na działkach obecnego właściciela, który deklaruje zgodę na wejście w jego teren celem budowy przyłączy do sprzedawanej nieruchomości.

Warunki zabudowy:
Dla tej działki w pażdzierniku br. wydano zapewnienia dostawy prądu i wody oraz odbioru ścieków dla 1 domu jednorodzinnego.
Warunki zabudowy w toku.


W pobliżu nieruchomości:
* szkoła podstawowa w Woli Zgłobieńskiej w odległości 2,3 km,
* punkt przedszkolny w Woli Zgłobieńskiej w odległości 2,4 km,
* przystanek w odległości 1,6 km,
* sklep w odległości 1,6 km,
* kościół parafialny w Woli Zgłobieńskiej w odległości 2,5 km,
* ośrodek zdrowia i apteka w Zgłobniu w odległości 6,5 km.
W bliskim sąsiedztwie nieruchomości (ok. kilkanaście metrów), znajduje się las i mały strumyk.

Najbliższy wjazd na autostradę A4 znajduje się w odległości 35 km.

Oferta tej nieruchomości dostępna jest wyłącznie w naszym biurze Freedom nieruchomości w Rzeszowie przy ulicy Eugeniusza Kwiatkowskiego 2b, lokal 18L.
Opiekun oferty:
Agnieszka Żmuda
Starszy Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości
Tel. 531 481 628
e-mail: a.zmuda@freedom-nieruchomosci.pl

Zachęcam Państwa do kontaktu, chętnie udzielę odpowiedzi na szczegółowe pytania jak również zaprezentuję walory nieruchomości.Piękna działka w dobrej cenie z potencjałem budowlanym pomiędzy Rzeszowem a Sędziszowem Młp.

"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Agnieszka Żmuda
tel. 531 48...
Agencja nieruchomości
Freedom Nieruchomości
tel. 662 54...