Działka na sprzedaż dostępne od 2 dni Wocławy 299 000,00 zł 283,68 zł/m2

  • 1054 m2
+48
Numer oferty
lv3anftiuf
Numer zewnętrzny
6256/3685/OGS
Kategoria
Działka na sprzedaż
Kształt działki
PROSTOKĄT
Droga dojazdowa
Utwardzona
Powierzchnia działki
1054 m2
Lokalizacja
Wocławy

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Na sprzedaż działka budowlana 1054m2 z rozpoczętą budową, zlokalizowana na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Wocławy gmina Cedry Wielkie. Na działce zostały w pełni wykonane prace ziemne, płyta fundamentowa oraz częściowo wybudowano ściany parteru.

Budowa wg projektu Dom przy Alabastrowej 21S (odbicie lustrzane) – dom jednorodzinny z garażem, o powierzchni użytkowej 100m2, powierzchnia całkowita 163,74m2.

Wocławy jest to doskonała lokalizacja do zamieszkania łącząca ze sobą szybki dojazd do centrum Gdańska (trasa S7 w pobliżu) z urokami mieszkania w cichej i spokojnej okolicy.

Dojazd do centrum Gdańska (ok. 15 minut), dojazd do Pruszcza Gdańskiego (ok. 16 minut). Do każdego miejsca w Trójmieście możemy dojechać szybko i sprawnie. Nierzadko sprawniej niż z zakorkowanych dzielnic Gdańska.

NIERUCHOMOŚĆ
- powierzchnia 1054m2,
- nr działki 321/16 obręb Wocławy,
- media: prąd i woda w drodze, kanalizacja – na działce,
- projekt – Dom przy Alabastrowej 21S, wykonany projekt zagospodarowania terenu, dziennik budowy,
- postęp prac: w pełni wykonane prace ziemne, płyta fundamentowa, częściowo wybudowane ściany parteru,
- ostatnia linia zabudowy z pięknym widokiem na pola,
- atrakcyjna cena,

PLAN MIEJSCOWY
Działka leży na obszarze oznaczonym symbolem 33.M., co w obowiązującym planie miejscowym oznacza tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub zabudowa siedliskowa wraz z zabudową towarzyszącą dla potrzeb własnych. Dopuszczalna jest także funkcja usługowa.

LOKALIZACJA
Działka usytuowana jest w miejscowości Wocławy przy ulicy Stefana Batorego, gdzie znajduje się m.in. Szkoła Podstawowa, Sklep Spożywczy, Kościół.
W pobliskich Cedrach Wielkich załatwisz większość niezbędnych spraw. Znajdziesz tu Urząd Gminy, Ośrodek Zdrowia, Aptekę, Ochotniczą Straż Pożarną, Komendę Policji, Kościół, Żuławski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Bank, Pocztę, Hotel, Restaurację, Sklepy Spożywcze, Bibliotekę.

W bliskiej okolicy:
Droga Szybkiego Ruchu S7 – ok. 4 minut,
Marina Błotnik – ok. 11 minut,
Stajnia Leszkowy – ok. 14 minut,
Stare Miasto, Gdańsk – ok. 15 minut,
Plaża Sobieszewo – ok. 15 minut,
Pruszcz Gdański – ok. 16 minut,

Zachęcam do obejrzenia filmu z lotu ptaka:
https://youtu.be/b64Ax0sZ_mM

Zapraszam serdecznie na prezentację! Atrakcyjna oferta w bliskim sąsiedztwie Gdańska.

Opiekun oferty:
Alicja Kaiser
tel.+48 503 625 265
e-mail: a.kaiser@freedom-nieruchomosci.pl

Freedom Nieruchomości to GWARANCJA bezpieczeństwa:
- nieruchomość sprawdzona pod kontem formalno-prawnym,
- nadzór licencjonowanego Pośrednika (nr licencji 26014),
- polisa OC Pośrednika na kwotę 1 000 000 EUR w PZU SA,
- współpraca z kancelarią notarialną,"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Alicja Kaiser
tel. 503 62...
Agencja nieruchomości
Freedom Nieruchomości
tel. 662 54...