Działka na sprzedaż dostępne od 298 dni Wiry, ul. Wirowska 376 740,00 zł 460,00 zł/m2

  • 819 m2
+48
Numer oferty
k2qaloji4r
Numer zewnętrzny
5291/3685/OGS
Kategoria
Działka na sprzedaż
Kształt działki
PROSTOKĄT
Powierzchnia działki
819 m2
Lokalizacja
Wiry, ul. Wirowska

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Marzysz o domu pod Poznaniem, w urokliwej miejscowości , a jednocześnie blisko miasta?
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki, położonej w Wirach 10 km od centrum Poznania i 2 km od autostrady a2.

Miejscowość Wiry to zaciszne miejsce - nowych zabudowań. Idealne miejsce na piesze wędrówki , czy po prostu upragniony wypoczynek w ogrodzie po ciężkim dniu pracy. Przedmiotowa działka nr 16/54 obręb Wiry , z możliwością zabudowy objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego UCHWAŁA Nr XLIV/285/2010 RADY GMINY KOMORNIKI, która zezwala na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego o powierzchni zabudowy nie przekraczającej 25% powierzchni działki, przy maksymalnej wysokość zabudowy 9m. Dla głównych połaci dachowych budynków mieszkalnych stosowanie dachów stromych o kącie nachylenia od 30’ do 40’ , dopuszczenie stosowania dachów mansardowych o kącie nachylenia od 30’ do 40’ dla pozostałych stosowanie dowolnej geometrii dachy . Pokrycie dachy blacha , dachówka lub materiał dachówkopodobny. Istnieje możliwość realizacji jednego obiektu garażowego na działce o max powierzchni zabudowy 60m2. Minimalna powierzchnia biologicznie czynna 40% powierzchni działki . Dopuszcza się prowadzenie w obiektach mieszkalnych nieuciążliwej działalności gospodarczej.

Przedmiotowa działka posiada dostęp do mediów: prąd na działce , około 50 m woda oraz gaz . W najbliższej przyszłości ma być realizowana budowa sieci kanalizacyjnej .

W okolicy znajduje się przedszkole, szkoła, sklepy.

W pobliskich miejscowościach - Komorniki oraz Luboń znajdziemy wszystko czego poszukujemy: basen, siłownia, Centrum Kultury, sklepy, apteki, przychodnia, markety budowlane, markety spożywcze, poczta i wiele innych. Nie musisz jechać do Poznania, aby mieć wszystko na wyciągnięcie ręki. Jeżeli szukasz działki pod budowę wymarzonego domu z dala od miejskiego zgiełku , zapraszam do kontaktu.

Zapraszam również do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość:
https://youtu.be/butTDoCjrno

Kontakt do opiekuna oferty :

Adrian Turliński

Tel. 698 750 205

Mail: a.turlinski@freedom-nieruchomosci.pl

Zapraszam również do odwiedzenia naszego biura, które mieści się w Poznaniu przy ul. Naramowickiej 47/117"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Adrian Turliński
tel. 698 75...
Agencja nieruchomości
Freedom Nieruchomości
tel. 662 54...