Działka na sprzedaż dostępne od 79 dni Warszawa, Rembertów 11 250 000,00 zł 450,00 zł/m2

  • 25000 m2
+48
Numer oferty
mie3ooxnv1
Numer zewnętrzny
11026/3376/OGS
Kategoria
Działka na sprzedaż
Kształt działki
PROSTOKĄT
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Ogrodzenie
Brak
Powierzchnia działki
25000 m2
Lokalizacja
Warszawa, Rembertów

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Oferta skierowana jest głównie do deweloperów mających w planach budowę domów, na które w dzisiejszych czasach jest bardzo duży popyt.
Piękna działka w bezpośrednim sąsiedztwie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego położona w Rembertowie.

Działka budowlana o powierzchni 25 000 m2 (wymiary 40/625) pomiędzy ulicami Budniczą i Pastuszków.
Działka jest płaska, częściowo zadrzewiona, gaz i prąd w ulicy. Podłączenie kanalizacji planowane w tym roku.


Plan zagospodarowania zakłada budownictwo jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej (z możliwością cztero i sześciopaków) z dopuszczeniem usług
nieuciążliwych dla mieszkańców np. kompleks zawierający sklep, przedszkole, obiekt sportowy - na terenie od strony ul. Mokry Ług o powierzchni ok. 4 500 m2 oznakowanym MN.
Warunki zabudowy dopuszczają 12 m maksymalnej wysokości zabudowy
mieszkaniowej oraz dla terenu oznakowanego:
MN - 500 m2 min powierzchnia działki, 40% maksymalny wskaźnik powierzchni
zabudowy, 0,5 maksymalny wskaźnik intensywności zabudowy,
MNn - 800 m2 min powierzchnia działki, 30% maksymalny wskaźnik powierzchni
zabudowy, 0,4 maksymalny wskaźnik intensywności zabudowy.


Otoczenie bardzo przyjemne, spokojne, idealne na rodzinne osiedle.
Bliskie sąsiedztwo lasu oraz pobliska stadnina koni zapewnią relaks i odpoczynek.

Okolica bardzo dobrze skomunikowana:
W odległości ok 200 m pętla autobusu 153 przy ul. Pastuszków, który dojeżdża do Stacji PKP Rembertów, skąd dojazd SKM do Warszawa Centrum 15 min., przy Stacji PKP Mokry Ług pętle autobusów 115 i 225 w kierunku odpowiednio do Wawra i Gocławia.

W odległości do 5 min. jazdy samochodem lub autobusem od strony ul. Mokry Ług pełna infrastruktura w Rembertowie, m.in. szkoły, przedszkola, sklepy (Tesco, Biedronka), apteka, sklepy Piotr i Paweł, Rossman.


Pełna własność osób prywatnych , KW bez obciążeń.


Oferta godna polecenia, serdecznie zapraszam!



--------------------------------------------------------------------------------------
Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.

Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Anna Bartczak
tel. 534 88...
Agencja nieruchomości
Reals Nieruchomości Sp. z o.o.
tel. 535 00...