Działka na sprzedaż dostępne od 417 dni Warszawa, Białołęka 500 000,00 zł 545,85 zł/m2

  • 916 m2
+48
Numer oferty
m2rnvz3ct4
Numer zewnętrzny
11089/3376/OGS
Kategoria
Działka na sprzedaż
Kształt działki
TRÓJKĄT
Ogrodzenie
Siatka
Powierzchnia działki
916 m2
Lokalizacja
Warszawa, Białołęka

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Oferuję do sprzedaży działkę inwestycyjną na Białołęce o powierzchni 916 m2 przy ul. Kobiałka.

Wg miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego osiedla Mochtyńska - Kobiałka działka położona jest na obszarze przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną ekstensywną usługi podstawowe (handel, rzemiosło, gastronomia, usługi zdrowotne) i zieleń ozn. symb. MN/U/Z w granicach terenu, na którym obowiązuje zachowanie min 60% zieleni biologicznie czynnej.

Działka ma kształt trójkąta o wymiarach: 62 m od ul. Kobiałka x 42 m x 60 m

W otoczeniu działki znajduje się zabudowa jednorodzinna, sklepy, szkoła podstawowa, przedszkole.
Droga dojazdowa asfaltowa z komunikacją autobusową.--------------------------------------------------------------------------------------
Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.

Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Barbara Bednarczuk
tel. 733 99...
Agencja nieruchomości
Reals Nieruchomości Sp. z o.o.
tel. 535 00...