Działka na sprzedaż dostępne od 79 dni SIEDLISKA 125 000,00 zł 116,06 zł/m2

  • 1077 m2
+48
Numer oferty
lipo5hggyj
Numer zewnętrzny
6255/3685/OGS
Kategoria
Działka na sprzedaż
Kształt działki
PROSTOKĄT
Droga dojazdowa
Polna
Ogrodzenie
Brak
Powierzchnia działki
1077 m2
Lokalizacja
SIEDLISKA

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Oferuję niezabudowaną działkę rolno-budowalną, położoną 3 km od Ełku w miejscowości gminnej Siedliska na trasie do Oracz.
Działka oznaczona jest numerem geodezyjnym 134/12 i ma powierzchnię 1077 m2. Nieruchomość znajduje się w kompleksie działek. Grunt jest płaski, kształtem zbliżony do prostokąta. Na działkę została wydana decyzja o o warunkach zabudowy na budownictwo domu jednorodzinnego.
Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, dojazd bezpośrednio z drogi asfaltowej do działki poprzez udziały w drodze. Droga dojazdowa została utwardzona do samej działki.

Prąd, wodociąg w drodze ok 235 m do działki.
Sąsiedztwo to zabudowania jednorodzinne oraz grunty niezabudowane.
Spokojne, przyjazne miejsce dla osób szukających ciszy i wytchnienia.

Zastanawiasz się czy to działka dla Ciebie? Bądź szukasz nieruchomości pod inwestycje?
Zadzwoń i dopytaj o szczegóły.

Osoba kontaktowa:
Sylwia Jarosz
tel. 518 982 255
e-mail: s.jarosz@freedom-nieruchomosci.pl

Pomagamy również w uzyskaniu najlepszych warunków finansowania zakupu nieruchomości.
Zapytaj mnie o taką możliwość."Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Sylwia Jarosz
tel. 518 98...
Agencja nieruchomości
Freedom Nieruchomości
tel. 662 54...