Działka na sprzedaż dostępne od 417 dni Sade Budy 165 000,00 zł 164,67 zł/m2

  • 1002 m2
+48
Numer oferty
lu3rmoqxgl
Numer zewnętrzny
11166/3376/OGS
Kategoria
Działka na sprzedaż
Kształt działki
TRAPEZ
Droga dojazdowa
Utwardzona
Ogrodzenie
Brak
Powierzchnia działki
1002 m2
Lokalizacja
Sade Budy

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Do sprzedania foremna działka budowlana w południowej części miejscowości Sade Budy, w gminie Jaktorów, powiat Grodzisk Mazowiecki.
Działka ma powierzchnię 1.002 m2 i jest w kształcie trapezu z jednym lekko ściętym rogiem.
Wymiary: szerokość działki od drogi - ok. 40,4m, tył działki - ok. 43,5m, lewy bok - ok. 26m, prawy bok 20m ze ściętym na 5m rogiem.
Działka nie jest ogrodzona i nie jest zabudowana. Obecnie trwają na niej prace związane z niwelacją terenu.
Media: Energia elektryczna - na działce, woda i gaz - przy działce.
Oferowana działka graniczy z nieruchomościami zabudowanymi budynkami mieszkalnymi oraz terenami w trakcie zabudowy. W otoczeniu budynki o nowoczesnej formie zabudowy. Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej poprzez utwardzoną drogę wewnętrzną.

Teren, na której leży oferowana na sprzedaż działka nie ma uchwalonego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, wg studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego, jest to obszar opisany jako tereny pod zabudowę mieszkaniową z dolesieniem.

Miejscowość Sade Budy leży przy drodze Żyrardów - Grodziski Mazowiecki, a oferowana działka - w odległości około 700m od tej drogi, w spokojnej i cichej okolicy. W odległości około 1,8km od działki zlokalizowana jest stacja PKP Międzyborów, skąd pociągiem Kolei Mazowieckich do centrum Warszawy jedzie się 46 minut. W odległości ok 1km od działki - tereny sportowe, szkoła, kościół i wiele punktów usługowych.

Serdecznie zapraszamy na prezentację w dogodnym dla Państwa terminie.
Przeprowadzimy Państwa przez całą procedurę związaną z transakcją, a jeśli będzie taka potrzeba, nasi eksperci kredytowi pomogą Państwu wybrać najlepszą ofertę kredytów hipotecznych na rynku.--------------------------------------------------------------------------------------
Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.

Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Maciej Monikowski
tel. 534 99...
Agencja nieruchomości
Reals Nieruchomości Sp. z o.o.
tel. 535 00...