Działka na sprzedaż dostępne od 15 dni Radzymin, Rejentówka 350 000,00 zł 175,00 zł/m2

  • 2000 m2
+48
Numer oferty
mxqjiwnaib
Numer zewnętrzny
22417/78/OGS
Kategoria
Działka na sprzedaż
Kształt działki
TRAPEZ
Droga dojazdowa
Polna
Ogrodzenie
Siatka
Powierzchnia działki
2000 m2
Lokalizacja
Radzymin, Rejentówka

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę letniskową o powierzchni 2000 m2 z domkiem drewnianym typu "Kampinos" z 1985 r. o powierzchni ok. 30 m2.

Działka znajduje się w odległości ok. 4 km od centrum Radzymina na pograniczu jego wypoczynkowej części - Rejentówki i Mokrego, około 500 m od rzeki Rządzy.

Działka porośnięta jest drzewami, jest ogrodzona z bramą i furtką. Na działce znajduje się studnia i szambo, do domku doprowadzony jest prąd i siła.
Domek składa się z dużego pokoju z kominkiem, mniejszego pokoju i łazienki z WC, zlewem i brodzikiem prysznicowym oraz ganku.

Na działce znajduje się dodatkowy drewniany domek na narzędzia.

Dla działki obowiązuje MPZP: zabudowa letniskowa na gruntach nieleśnych, oznaczona symbolem UTL1

W otoczeniu zabudowa całoroczna i letniskowa, duży kompleks leśny, pola.

NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!!

ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA.___________RODO : HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w (05-250) Radzyminie, Al. Jana Pawła II 1B, informuje Państwa, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez nasze biuro.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
- Dane mogą być udostępniane przez HOMEPLUS podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).
- Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
- Administratorem danych jest HOME PLUS – Ireneusz Kurzyński oraz HOME PLUS - Małgorzata Kosińska z siedzibą w Radzyminie , Al. Jana Pawła II 1B, e-mail: oferty@homeplus.pl. Przekazane przez Państwa osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń – w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe – trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
---------------------
UWAGA!*Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. HOMEPLUS Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność prezentowanych obiektów, staramy się jednak, aby informacje dotyczące ofert były możliwie najbardziej kompletne i aktualne.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Maciej Piotrowski
tel. 608 34...
Agencja nieruchomości
HOMEPLUS Nieruchomości
tel. 608 -0...