Działka na sprzedaż dostępne od 188 dni Pysznica 220 000,00 zł 88,00 zł/m2

  • 2500 m2
+48
Numer oferty
m1hqhmlrhf
Numer zewnętrzny
5650/3685/OGS
Kategoria
Działka na sprzedaż
Kształt działki
PROSTOKĄT
Droga dojazdowa
Polna
Ogrodzenie
Brak
Powierzchnia działki
2500 m2
Lokalizacja
Pysznica

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Na sprzedaż działka nr 1759/2 w Pysznicy. Prezentowana nieruchomość to działka o powierzchni 25 ar. Działka jest płaska i w kształcie prostokąta.

Warunki i zasady zagospodarowania przestrzeni działki:
-budynek mieszkalny parterowy lub parterowy z użytkowym poddaszem
-powierzchnia zabudowy domu do 160 m2
-możliwy wbudowany lub dobudowany garaż
-wysokość głównej kalenicy do 9m
-powierzchnia zabudowy garażu do 80m2
-wysokość kalenicy garażu do 6m

Działka ma dostęp do drogi publicznej powiatowej Ul. Kaczyłów poprzez ogólnodostępną drogę wewnętrzną należącą do gminy Pysznica. Przez środek działki przebiega linii elektryczna.

Zapraszam do kontaktu, udzielę wszelkich informacji:
Katarzyna Kozłowska
+48 797 719 162
k.kozlowska@freedom-nieruchomosci.pl"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Katarzyna Kozłowska
tel. 797 71...
Agencja nieruchomości
Freedom Nieruchomości
tel. 662 54...