Działka na sprzedaż dostępne od 417 dni Pieńki Osuchowskie 136 268,00 zł 44,00 zł/m2

  • 3097 m2
+48
Numer oferty
knzsltdii0
Numer zewnętrzny
11154/3376/OGS
Kategoria
Działka na sprzedaż
Kształt działki
PROSTOKĄT
Droga dojazdowa
Utwardzona
Powierzchnia działki
3097 m2
Lokalizacja
Pieńki Osuchowskie

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Jeszcze tylko 11. z 16! Możliwy oczywiście zakup inwestycyjny. Właściciel cały czas inwestuje w infrastrukturę.
Działki przekreślone na czerwono są sprzedane.
Wyjątkowe, niepowtarzalnie położone działki w okolicach Mszczonowa od 3.097m2 do 5.522m2 (3.097m2, 3.150m2, 3.150m2, 3.533m2, 3.600m2, 2x3.700m2, 4.616m2, 4.764m2, 5.500m2, 5.522m2). Są położone jest w odległości ok. 8 km od największego w Europie Aqua Parku Suntago, do term w Mszczonowie i najgłębszego basenu głębinowego o głębokości 45 m jest 5 km. Ponadto w odległości ok 10 km znajduje się nowo budowany samochodowy Tor Wyścigowy.
Cała posiadłość ogrodzona jest kamiennym murem, dwie bramy otwierane na pilota.
Każda z działek jest z warunkami zabudowy. Cena 44 zł./m2 + udział w drodze 1/16 (10600 zł.). W drodze jest studnia głębinowa z pompą i rozprowadzenie wody do każdej działki.
Jest to wyjątkowa oferta dla ludzi ceniących intymność, ciszę i leśne klimaty, a także dla inwestora zainteresowanego wybudowaniem kilku domów, które będą w doskonałym położeniu. Teren przyjazny w szczególności dla dzieci, które na tym terenie mogą bawić się bez obawy o napotkanie zwierząt leśnych, czy uciążliwości ruchu drogowego. Jest techniczna możliwość rozprowadzenia oświetlenia ulicznego, jeśli wspólnota podejmie taką decyzję.
Dojazd do Centrum Warszawy zajmuje ok 50 min. a na Lotnisko Chopina ok. 35 min. W niedalekiej przyszłości w okolicy ma być zrealizowana budowa Centralnego Portu Lotniczego oraz tzw. "duża obwodnica Warszawy" co jeszcze usprawni dojazd do Warszawy.
Gorąco polecam te nieruchomości i zachęcam do oględzin.--------------------------------------------------------------------------------------
Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.

Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Janusz Wiśniewski
tel. 534 99...
Agencja nieruchomości
Reals Nieruchomości Sp. z o.o.
tel. 535 00...