Działka na sprzedaż dostępne od 81 dni Olszany 179 000,00 zł 111,88 zł/m2

  • 1600 m2
+48
Numer oferty
jyouc43skv
Numer zewnętrzny
26057
Kategoria
Działka na sprzedaż
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Ogrodzenie
Siatka
Powierzchnia działki
1600 m2
Lokalizacja
Olszany

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis


Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną objętą miejcowym planem zagospodarowania przestrzennego w miejscowości Olszany, gmina Strzegom. Działka została doinwestowana i przygotowana przez obecnego właściciela pod budowę, a mianowicie cały teren działki został wyrównany i podniesiony do poziomu nowowyremontowanej asfaltowej drogi dojazdowej, ponadto została wykonana studnia głębinowa oraz hydrant wody miejskiej i podpięcie do kanalizacji miejskiej, prąd znajduje się w drodze na granicy działki. Miejsce ciche, zielone i oddalone od głównej drogi dojazdowej. W bezpośrednim sąsiedztwie nowopowstające osiedle domów jednorodzinnych. CENA PODLEGA NEGOCJACJOM! Serdecznie zapraszam na prezentację.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Katarzyna Dryś (licencja nr: 2410)


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Marta Rączka
tel. 502 65...
Agencja nieruchomości
KAN S.C. Katarzyna Dryś Mirosław Dryś
tel. 601 57...