Działka na sprzedaż dostępne od 417 dni Legionowo 1 100 000,00 zł 904,61 zł/m2

  • 1216 m2
+48
Numer oferty
jjeltt2oon
Numer zewnętrzny
11118/3376/OGS
Kategoria
Działka na sprzedaż
Kształt działki
TRAPEZ
Droga dojazdowa
Utwardzona
Powierzchnia działki
1216 m2
Lokalizacja
Legionowo

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Na sprzedaż foremna działka budowlana w Legionowie. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego na działce tej można zbudować dom jednorodzinny, bliźniak lub dom w zabudowie szeregowej.

Działka zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta przy lokalnej ulicy wyłożonej kostką brukową, w spokojnej okolicy wśród niskiej zabudowy domów jednorodzinnych, w odległości 700m na południe od linii PKP, w dogodnej odległość 1,2 km od stacji PKP Legionowo Przystanek.
Miasto Legionowo jest dobrze skomunikowane z Warszawą. Odległość od Centrum Warszawy 21 km. Dogodne połączenie PKP Koleje Mazowieckie do Warszawy Wschodniej 19 minut, drogowe samochodem, autobusem ZTM podmiejskim nr 723 z Warszawy Żerań FSO, nocnym N63 z Dworca Centralnego oraz transport PKS i busy.

Działka o powierzchnie 1.216m2 jest foremna, w kształcie trapezu o wymiarach: szerokość od ulicy 25,2m, bok lewy 50,6m2, bok prawy 46,6m, tył szerokość 25,5m. Obwód 147m. Działka jest częściowo ogrodzona, ogrodzenie z siatki, wjazd na działkę z ulicy bramą wjazdową.
Na działce stoi domek gospodarczy 4x4m do rozbiórki, działka jest całkowicie porośnięta drzewami, krzewami, samosiejkami.
Media w ulicy: woda, energia elektryczna, sieć telekomunikacyjna, kanalizacja miejska, gaz. Właściciel posiada wydane warunki techniczne do przyłączenia mediów do sieci.

Działka leży na terenie oznaczonym w MPZP symbolem 45MN:
1) przeznaczenie podstawowe: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca, zabudowa mieszkaniowo jednorodzinna w zabudowie bliźniaczej, zabudowa mieszkaniowo jednorodzinna w zabudowie szeregowej,
2) przeznaczenie uzupełniające: zabudowa usługowa.
2. Dopuszcza się lokalizacje:
1) sieci i urządzeń infrastruktury technicznej,
2) miejsc postojowych i garaży, niezbędnych do obsługi w/w terenów,
3) obiektów małej architektury,
4) zieleni urządzonej.

Ustalenia dotyczące zasad ochrony i kształtowania ładu przestrzennego – ustala się:
1) minimalny wskaźnik udziału powierzchni biologicznie czynnej: 40%;
2) lokalizowanie nowej zabudowy usługowej jako wolnostojącej lub wbudowanej w budynek mieszkalny,
3) wysokość zabudowy - maksymalnie:
a) dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej - 3 kondygnacje nadziemne, przy czym ostatnia częściowo lub całkowicie w dachu - 10m,
b) dla wolnostojącej zabudowy usługowej – 2 kondygnacje nadziemne – 8m,
c) dla zabudowy garażowej - 1 kondygnacja nadziemna – 6m.
4) zadaszenia dachami wysokimi o symetrycznych połaciach dachowych, o kącie nachylenia połaci dachowych 35÷50
5) wskaźnik intensywność zabudowy – maksymalnie 0.5,
6) zakaz lokalizacji wolnostojących budynków gospodarczych,
7) dopuszczenie lokalizowania do dwóch budynków na jednej działce budowlanej,

Polecam tę działkę i zapraszam na prezentację.
Przeprowadzimy Państwa przez całą procedurę związaną z transakcją, a jeśli będzie taka potrzeba, nasi eksperci kredytowi pomogą Państwu wybrać najlepszą ofertę kredytów hipotecznych na rynku.--------------------------------------------------------------------------------------
Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.

Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Maciej Monikowski
tel. 534 99...
Agencja nieruchomości
Reals Nieruchomości Sp. z o.o.
tel. 535 00...