Działka na sprzedaż dostępne od 376 dni Kampinos 147 000,00 zł 120,00 zł/m2

  • 1225 m2
+48
Numer oferty
kvcs1vvi4s
Numer zewnętrzny
5273/3685/OGS
Kategoria
Działka na sprzedaż
Kształt działki
TRAPEZ
Droga dojazdowa
Utwardzona
Powierzchnia działki
1225 m2
Lokalizacja
Kampinos

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Do sprzedaży działka budowlana w miejscowości Kwiatkówek, w zielonej gminie Kampinos. Działka o powierzchni 1225m2. Wjazd na posesję jest drogą gminną, utwardzoną. W drodze znajduje się woda oraz w pobliżu możliwość podciągnięcia prądu.
W otoczeniu domy jednorodzinne i tereny zielone.
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania:

1) przeznaczenie terenu pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolno stojącą,
2) ustala się:
- budynki mieszkalne parterowe z poddaszem użytkowym o nachyleniu połaci dachowych od 30° - 45°
- poziom podłogi parteru max 1,00m n.p.t,
- dopuszcza się podpiwniczenie budynków mieszkalnych,
3) max % zabudowy działki określa się na 30% powierzchni ogólnej działki należy pozostawić 70% powierzchni biologicznie czynnej.

Do sprzedaży oferujemy jeszcze dwie działki budowlane w tej lokalizacji o powierzchni 1220m2 i 1967m2.

Gorąco polecam."Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Dominika Mazurkiewicz
tel. 501 70...
Agencja nieruchomości
Freedom Nieruchomości
tel. 662 54...