Działka na sprzedaż dostępne od 60 dni Konikowo 1 950 000,00 zł 108,86 zł/m2

  • 17913 m2
+48
Numer oferty
lbqqjewiwl
Numer zewnętrzny
6477366
Kategoria
Działka na sprzedaż
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Powierzchnia działki
17913 m2
Lokalizacja
Konikowo

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Działka budowlana pod inwestycję mieszkaniową intensywną i usługową w Konikowie

Oferta sprzedaży niezabudowanych nieruchomości, na które składają się trzy przylegające do siebie działki budowlane o numerach 392/8, 392/9, 392/10 o łącznej powierzchni 1,7913 ha przeznaczone w aktualnym Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego pod intensywną zabudowę mieszkaniową i usługi (centrum usługowe wraz z systemem komunikacji).
Zapisy w MPZP sformułowane w sposób ogólny pozwalają na dosyć dowolną i wszechstronną możliwość zagospodarowania działek.
Teren posiada doskonałą lokalizację. Działki są położone w cichej, spokojnej okolicy bezpośrednio przy asfaltowej drodze powiatowej 3530Z nr dz. 94/2 łączącej Konikowo i Niekłonice. Część nieruchomości porośnięta drzewostanem owocowym.
Odległość do centrum Koszalina to ok. 4,5 km z możliwością dojazdu od strony Niekłonic lub Świeszyna.
Długość działek to ok. 350 m, łączna szerokość ok. 50 m.
Teren posiada dostęp do następujących mediów: gaz, woda, kanalizacja, prąd.
Na jednej z działek zostały wykonane przyłącza gazu i energii elektrycznej. Zostało wydane pozwolenie na zrealizowanie gotowego projektu przyłącza wodno - kanalizacyjnego.
Teren posiada zjazd na asfaltową drogę powiatową oraz pozwolenie na wykonanie drugiego zjazdu na wspomnianą drogę powiatową według wykonanego projektu wraz z planem organizacji ruchu na czas wykonania zjazdu.
Jedna z działek posiada także pozwolenie na budowę (z 2021 r.) domu według projektu typowego Dom w Renklodach 12.

Cena do negocjacji.
Zapraszamy do dokładniejszego zapoznania się z ofertą.

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Piotr Baran
tel. 600 93...
Agencja nieruchomości
HOME ESTATE SP. Z O. O.
tel. 667 01...