Działka na sprzedaż dostępne od 88 dni Kampinos 160 000,00 zł 160,00 zł/m2

  • 1000 m2
+48
Numer oferty
k43rzjckzl
Numer zewnętrzny
22-SEJU280
Kategoria
Działka na sprzedaż
Droga dojazdowa
Polna
Powierzchnia działki
1000 m2
Lokalizacja
Kampinos

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Kwadratowa działka budowlana w wsi Kampinos o powierzchni 1000m2, działka zalesiona młodymi brzozamiGłówne atuty nieruchomości:
• cicha i spokojna okolica
• piekny widok
• bliskość terenów zielonychDziałka jednorodzinna (mn). Typ własności: Odrębna własność. Działka budowlana o wymiarach 30 na 33 metry położona we wsi Kampinos. Działka jest zalesiona młodymi brzozami, po zakupie, właściciel zadeklarował pomoc w wycince przeszkadzających drzew. Przy zachodzącym słońcu okolica wygląda jakby została namalowana pędzlem.
Media w pobliżu działki, dojazd drogą polną. Planowana jest budowa drogi gminnej prowadzącej do gruntów.
700 metrów od działki znajduję się wieś Kampinos, znajdziemy tam wiele sklepów, pyszną pizze, stacje paliw oraz wiele innych. Wielkim atutem miejscowości jest sąsiedztwo Parku Narodowego który oddalony jest od działki o 2.5 km.
Przez Kampinos przechodzi droga wojewódzka nr 580, dojazd do Sochaczewa w czasie 18 minut, do Warszawy w czasie 50 minut.
Przystanek autobusowy oddalony o 1.2 km od działki, dojazd do Leszna linią L 29 w 15 minut.
W sąsiedztwie dostępne są także 2 działki o jednakowej powierzchni i wymiarach.Więcej zdjęć i plan powierzchni na metrohouse.pl/SEJU280ZADZWOŃ: 604 709 797. Czekamy na telefon od Ciebie. ---Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to:
• największy wybór na rynku
• elastyczne podejście do Klienta
• bezpieczeństwo transakcji
• możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych
• doświadczeni doradcyCzy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Norbert Kupski
tel. +48 60...
Agencja nieruchomości
Metrohouse Franchise S.A.
tel. 22 62...