Działka na sprzedaż dostępne od 426 dni DRWAŁY 180 000,00 zł 20,00 zł/m2

  • 9000 m2
+48
Numer oferty
jfnjgmp0tw
Numer zewnętrzny
10755/3376/OGS
Kategoria
Działka na sprzedaż
Kształt działki
PROSTOKĄT
Droga dojazdowa
Utwardzona
Powierzchnia działki
9000 m2
Lokalizacja
DRWAŁY

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Do sprzedania nieruchomość: działka rolna z prawem zabudowy, położona w Dwrałach, w gminie Wyszogród.
Powierzchnia 90000 m2. Cena za m2 = 20 zł.
Działka częściowo ogrodzona i zadrzewiona.
Front działki długość 23 m. Klasa ziemi - IV - V .

W pobliżu: Wisła z dostępna plażą i miejscami do łowienia ryb, pola uprawne, lasy z grzybami, łąki i niewielkie gospodarstwa rolne w tym uprawy truskawek, bardzo ładna, zielona, spokojna okolica.
Przy działce prąd i woda (brak kanalizacji i gazu). Dojazd asfaltowy, a ostatnie 200 m - bardzo dobrze utwardzona droga szutrowa.
Do rzeki Wisły tylko 500 m.
W Wyszogrodzie znajdują się: market Biedronka, liczne sklepy, hurtownie, warsztaty rzemieślnicze, hotel, muzeum, restauracja oraz szkoła i inne urzędy.
Odległość: od Warszawy - 78 km (czas dojazdu - ok. 60 minut), od Płocka - 40 km, do Portu Lotniczego w Modlinie - 36 km.
Polecam nieruchomość, zachęcam do kontaktu.--------------------------------------------------------------------------------------
Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.

Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Barbara Latkowska
tel. 733 99...
Agencja nieruchomości
Reals Nieruchomości Sp. z o.o.
tel. 535 00...