Działka na sprzedaż dostępne od 75 dni Burkat 88 000,00 zł 88,00 zł/m2

  • 1000 m2
+48
Numer oferty
mu5jz1ygjk
Numer zewnętrzny
6234/3685/OGS
Kategoria
Działka na sprzedaż
Kształt działki
PROSTOKĄT
Ogrodzenie
Brak
Powierzchnia działki
1000 m2
Lokalizacja
Burkat

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Agent Freedom Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Burkat. Działką posiada plan zagospodarowania przestrzennego, w sąsiedztwie istnieją już zabudowy. W drodze przylegającej bezpośrednio do działki znajdują się wszystkie media. Działka blisko drogi głównej, asfaltowej prowadzącej do Działdowa i Rychnowa, gdzie łączy się z drogą krajową S7. W okolicy znajdują się lasy, łąki co sprzyja wędrówkom i rodzinnym spacerom.

Zapraszam serdecznie

Iwona Dudzic
690-175-471
i.dudzic@freedom-nieruchomosci.pl

Ta oferta objęta jest programem "Współpracuję", co oznacza że jest udostępniona innym agencjom nieruchomości.

Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.

Zapraszam również do odwiedzenia naszego olsztyńskiego oddziału, który mieści się przy ul. A. Mickiewicza 21/23 lok. 420 10-508 Olsztyn"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Iwona Dudzic
tel. 690 17...
Agencja nieruchomości
Freedom Nieruchomości
tel. 662 54...