Działka na sprzedaż dostępne od 417 dni Budki Petrykowskie 295 000,00 zł 33,91 zł/m2

  • 8700 m2
+48
Numer oferty
kfez0m1uag
Numer zewnętrzny
11110/3376/OGS
Kategoria
Działka na sprzedaż
Kształt działki
TRAPEZ
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Powierzchnia działki
8700 m2
Lokalizacja
Budki Petrykowskie

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Na sprzedaż działka siedliskowa położona we wsi Budki Petrykowskie, gmina Pniewy, powiat Grójec.
Działka położona jest przy trasie Mszczonów - Grójec (droga krajowa nr 50).

Wymiary działki: trapez o wymiarach: szerokość od drogi lokalnej ok 32m, głębokość - boki ok 280m i 250m, szerokość tył (od strony drogi krajowej nr 50) wynosi 49m. Powierzchnia działki 8.700 m2.
Z drogi lokalnej we wsi jest wjazd na działkę w tej części działki są posadowione zabudowania - trzy budynki do rozbiórki. Jeden drewniany z kamieniem, dwa murowane z cegły i pustaka. Za zabudowaniami, aż do drogi krajowej, rozciąga się pas ziemi ornej.
Działka od strony drogi lokalnej leży na obszarze oznaczonym w Studium uwarunkowań symbolem MR-MN tereny zabudowy mieszkaniowej zagrodowej i jednorodzinnej, w części Studium kierunków rozwoju, posiada oznaczenie symbolem MU tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej.
Działka od strony drogi krajowej nr 50 w Studium uwarunkowań oznaczona jest symbolem R grunty orne, natomiast w części Studium kierunków rozwoju, posiada oznaczenie symbolem AG - tereny aktywności gospodarczej.

Media dostępne z drogi: energia elektryczna, gaz, światłowód.
W otoczeniu działki zabudowa siedliskowa, gospodarcza, jednorodzinna oraz pola.
W pobliżu działki znajdują się stawy, rzeka Jeziórka i ośrodki wczasowe. 16 km do największego parku wodnego Suntago.

Dobra komunikacja z Warszawą - odległość 50km trasą S7, czas przejazdu ok 1 godz.
Do Grójca 14 km, do Mszczonowa 12 km.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Przeprowadzimy Państwa przez całą procedurę związaną z transakcją, a jeśli będzie taka potrzeba, nasi eksperci kredytowi pomogą Państwu wybrać najlepszą ofertę kredytów hipotecznych na rynku.--------------------------------------------------------------------------------------
Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.

Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Maciej Monikowski
tel. 534 99...
Agencja nieruchomości
Reals Nieruchomości Sp. z o.o.
tel. 535 00...