Działka na sprzedaż dostępne od 150 dni Bartołty Wielkie 85 008,00 zł 28,00 zł/m2

  • 3036 m2
+48
Numer oferty
jk43gd0rh4
Numer zewnętrzny
1408/6682/OGS
Kategoria
Działka na sprzedaż
Kształt działki
TRAPEZ
Droga dojazdowa
Polna
Powierzchnia działki
3036 m2
Lokalizacja
Bartołty Wielkie

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Malownicza działka porośnięta samosiejkami sosnowymi, z możliwością zabudowy całorocznej lub rekreacyjnej, położona na uboczu warmińskiej wsi Bartołty Wielkie, wśród rozproszonej zabudowy, w pobliżu ośmiu jezior i rozległych kompleksów leśnych.

LOKALIZACJA
Bartołty Wielkie jest to niewielka urokliwa miejscowość w gminie Barczewo, otoczona lasami oraz jeziorami. Połowa drogi pomiędzy Olsztynem a Biskupcem, dojazd kilka kilometrów od DK16.
Miejscowość bardzo zadbana, doskonale prezentuje piękno wsi warmińskiej. Kościół, szkoła, sklep. Miejscowość o dużym potencjale turystycznym - w pobliżu ośrodki wypoczynkowe oraz stadniny koni.
Teren o szczególnych walorach przyrodniczo-krajobrazowych..

DZIAŁKA
Teren płaski, położony na wzniesieniu o regularnym kształcie, zbliżonym do trapezy i doskonałej ekspozycji stron świata. Dojazd do działki dobrze utrzymaną drogą gruntową. W sąsiedztwie rozproszona zabudowa jednorodzinna, co umożliwia uzyskanie dla działki warunków zabudowy. Dostępne media: prąd w drodze przy działce, konieczność wykonania własnej studni i szamba. Oferta dotyczy działki nr 53/10 obręb Bartołty Wielkie, gmina Barczewo, powiat olsztyński.

POŚREDNIK
Hubert Kałaska
tel. 602 490 891
email: hubert@newhouse.co

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest NewHouse Łukasz Wróbel oraz podmioty współpracujące.
Wszelkie prawa są zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych składowych materiałów ogłoszenia w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez zgody NewHouse Łukasz Wróbel lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.
Niniejsze materiały stanowią tajemnicę firmy NewHouse Łukasz Wróbel lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Hubert Kałaska
tel. 602 49...
Agencja nieruchomości
NEW HOUSE Łukasz Wróbel
tel. 572 3...