Dom na wynajem dostępne od 424 dni Raszyn 6 500,00 zł

  • 200 m2
  • 5 pokoi
  • 1 piętro
+48
Numer oferty
gh0neqrqnk
Numer zewnętrzny
4000/3376/ODW
Kategoria
Dom na wynajem
Powierzchnia
200 m2
Powierzchnia działki
898 m2
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
5
Materiał wykonania
Cegła
Lokalizacja
Raszyn

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Dom wykończony z użyciem dobrej jakości materiałów. Cegła silikatowa. Dom znajduje się na terenie Rezerwatu STAWY RASZYŃSKIE, przy alei Krakowskiej. Dostępny od 1. stycznia 2022 roku.
Posesja jest ogrodzona (brama metalowa i cegła klinkierowa), przed domem położona kostka granitowa, jest w bdb stanie. Drzwi wejściowe do domu są bardzo reprezentacyjne, podwójne z lustrami weneckimi.
Ekspozycja okien jest na cztery strony świata, dwa balkony. Taras nad garażem ma powierzchnię 21 m2. Widok z tarasu na stawy.
Jest pięć pokoi, kuchnia otwarta z oknem oraz dwie łazienki.
Na podłogach w pokojach jest deska egzotyczna merbau oraz panele.
Garaż jednostanowiskowy. Kanalizacja miejska.
Wynajem na hostel dla pracowników nie wchodzi w rachubę.
Możliwa również sprzedaż, cs 1.400 tys. zł.--------------------------------------------------------------------------------------
Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.

Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Janusz Wiśniewski
tel. 534 99...
Agencja nieruchomości
Reals Nieruchomości Sp. z o.o.
tel. 535 00...