Dom na sprzedaż dostępne od 74 dni Wola Rafałowska 269 000,00 zł 8 677,42 zł/m2

  • 31 m2
  • 1 pokój
  • 1 piętro
+48
Numer oferty
ftumlhzeun
Numer zewnętrzny
9621/3685/ODS
Kategoria
Dom na sprzedaż
Powierzchnia
31 m2
Powierzchnia działki
3667 m2
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
1
Materiał wykonania
Cegła
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Ogrodzenie
Drewniane
Lokalizacja
Wola Rafałowska

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Na sprzedaż dom wolnostojący posadowiony na 22,67 ar działce w miejscowości Wola Rafałowska, gm. Chmielnik. Nieruchomość położona przy drodze krajowej 877, oddalona 10 km od Rzeszowa.

Dom o powierzchni 31 m2 został wybudowany w latach 80-tych w technologii tradycyjnej z pustaka i cegły pokryty blachą. W skład nieruchomości wchodzi oddzielna kuchnia, pokój oraz przedpokój w stanie do remontu. Do budynku zostały doprowadzone wszystkie media, tj. prąd, gaz, kanalizacja z sieci, woda ze studni. Obok domu znajduje się murowana piwniczka oraz fundamenty pod budowę domku letniskowego.

Do nieruchomości przynależy działka o powierzchni 14 ar, oznaczona nr ewidencyjnym 1484. Ukształtowanie terenu oraz południowa ekspozycja działki, umożliwia uprawę winorośli.

W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajduje się niska zabudowa jednorodzinna oraz dużo otwartej przestrzeni.

Prezentowana nieruchomość to idealna propozycja dla osób, które chcą zamieszkać w spokojnej okolicy, mając pełną infrastrukturę w bliskiej odległości.

Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów, zapraszam do kontaktu.

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze Freedom Nieruchomości.

Justyna Trojan – opiekun oferty
tel. 531 481 620
e-mail. j.trojan@freedom-nieruchomosci.pl

Serdecznie zapraszamDom wolnostojący Wola Rafałowska, gm. Chmielnik

"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Justyna Trojan
tel. 531 48...
Agencja nieruchomości
Freedom Nieruchomości
tel. 662 54...