Dom na sprzedaż dostępne od 76 dni Radzymin 531 770,00 zł 7 807,52 zł/m2

  • 68 m2
  • 3 pokoje
  • 3 piętra
+48

Atuty nieruchomości

  • Winda
Numer oferty
ifceawwiiw
Numer zewnętrzny
6851532
Kategoria
Dom na sprzedaż
Powierzchnia
68 m2
Powierzchnia użytkowa
68.11 m2
Powierzchnia działki
0 m2
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
3
Lokalizacja
Radzymin

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

OSIEDLE „Mieszka I” w Radzyminie
Osiedle Mieszka I to nowa inwestycja zlokalizowana przy ul. Mieszka w Radzyminie.
I etap inwestycji polega na budowie 16 lokali mieszkalnych a II etap 48 lokali mieszkalnych. Nowe mieszkania będą znajdowały się w 16 budynkach mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych, w zabudowie szeregowej.
W ofercie dostępne są mieszkania o metrażach od 69 do120 m2.
Duży wybór mieszkań na sprzedaż ułatwia podjęcie decyzji o tym, gdzie zamieszkasz wraz ze swoimi bliskimi.

Budynki będą posiadały dwie kondygnacje nadziemne i strych. Do każdego lokalu mieszkalnego przynależy jedno miejsce parkingowe naziemne oraz ogródek. Budynki zostaną wyposażone w instalację elektryczną, gazową, wodociągową, kanalizacyjną, telefoniczną, ewentualnie domofonową oraz teletechniczną wraz z niezbędną infrastrukturą, drogami wewnętrznymi, ciągami pieszymi, ogrodzeniem i zielenią. Przedsięwzięcie zostanie wykonane wraz z niezbędną infrastrukturą, zatem kupując nowe mieszkanie możesz mieć pewność, że Twoim jedynym wyzwaniem będzie urządzenie go. Resztą zajmie się deweloper.

Bez względu na to, który z naszych lokali wybierzesz, będziesz mógł cieszyć się wysokim komfortem życia. Gwarantują to nowoczesne technologie, przemyślany układ pomieszczeń oraz oryginalna architektura. Te cechy sprawiają, że nowe mieszkania wyróżniają się na tle konkurencyjnych ofert. Cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego zainteresowani decyzję o obejrzeniu, rezerwacji i wreszcie zakupie wymarzonego M powinni podjąć jak najszybciej

W najbliższym otoczeniu Osiedla znajdują się:
Przychodnia
Szpital
Apteka
Przedszkole publiczne
Szkoła podstawowa
Liceum ogólnokształcące
Galeria handlowa (Biedronka, Hebe, CCC, PEPCO, Martens Sport)
Lokalne targowisko

Osiedle jest oddalone od centrum Radzymina o około 500 m (5 minut spacerem) oraz 2,5 km od wjazdu na trasę S8. W pobliskim Wołominie znajduje się centrum handlowe Galeria Wołomin, gdzie dojadą Państwo w 12 minut.

Zapraszam do kontaktu i prezentacji

Dla Państwa wygody odbieramy telefony 7 dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 22:00

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszym biurze na Marinie Mokotów od poniedziałku do piątku w godz.od 10:00 do 20:00, w sobotę 10:00 do 16:00

*** Większość naszych klientów pochodzi z polecenia wiec będziemy wdzięczni jeśli polecą nas Państwo Swoim znajomym i przyjaciołom ***

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Monika Latos
tel. 798 68...
Agencja nieruchomości
HAMPTON HOME Beata Wróblewska
tel. 782 4...