Dom na sprzedaż dostępne od 51 dni Piaseczno, ul. Anhellego 850 000,00 zł 5 379,75 zł/m2

  • 158 m2
  • 4 pokoje
  • 2 piętra
+48
Numer oferty
hpezpaaitt
Numer zewnętrzny
9360/3685/ODS
Kategoria
Dom na sprzedaż
Powierzchnia
158 m2
Powierzchnia działki
474 m2
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
4
Materiał wykonania
Cegła
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Lokalizacja
Piaseczno, ul. Anhellego

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Przedstawiam dom do remontu położony w Piasecznie przy ul. Anhellego, wybudowany na działkę 427 mkw.
Możliwa jest nie tylko sprzedaż, lecz także zamiana na działkę bądź mieszkanie. Jedno ze zdjęć przedstawia wizualizację - aby pokazać Państwu jaki potencjał kryje się w tym niepozornym wnętrzu.
Budynek powstał w latach 80` jednak to w połowie pierwszej dekady XXI wieku dobudowano piętro. W ostatnim roku w domu wymieniony został piec gazowy i zamontowany czujnik pogodowy, co zapewnia niskie rachunki za ogrzewanie. Na piętrze wygospodarowano miejsce na 3 oddzielne sypialnie oraz dużą łazienkę, w której śmiało zmieści się wanna oraz prysznic. Na piętrze znajduje się także wyjście na balkon.
Przestrzeń na parterze zaplanowano jako salon połączony z jasną kuchnią. Na parterze jest również wyjście na salon o powierzchni ponad 15 mkw, skąd schodami wchodzi się do ogrodu. O intymność podczas odpoczynku na świeżym powietrzu dbają tuje okalające granice działki.

Zakres remontu w prezentowanym domu zależy od indywidualnych potrzeb nabywcy. Piętro można tylko odświeżyć, jednak parter aktualnie znajduje się w stanie deweloperskim. Elewacja, balustrady, schody są odnowione. W domu zamontowane są nowe drzwi wejściowe oraz okna tarasowe.

Kotłownia oraz dodatkowe miejsce przypominające schowek znajduje się na poziomie garażu, w bryle budynku. Tutaj znaleziono miejsce także na dodatkowy pokój (wyposażony w nowe okna) - pierwotny pomysł przewidywał zlokalizowanie tam siłowni.

Jeśli zainteresowała Państwa ta oferta, z przyjemnością opowiem o szczegółach. Zachęcam do kontaktu.
Anna Stursiak
tel. 602 728 855
a.stursiak@freedom-nieruchomosci.pl
tel. do biura: 22 308 78 00"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Anna Stursiak
tel. 602 72...
Agencja nieruchomości
Freedom Nieruchomości
tel. 662 54...