Dom na sprzedaż dostępne od 301 dni Lubliniec, ul. Plebiscytowa 899 000,00 zł 2 467,07 zł/m2

  • 364,4 m2
  • 12 pokoi
  • 2 piętra
+48
Numer oferty
h2e35dnqo5
Numer zewnętrzny
8043/3685/ODS
Kategoria
Dom na sprzedaż
Powierzchnia
364.4 m2
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
12
Materiał wykonania
Cegła
Lokalizacja
Lubliniec, ul. Plebiscytowa

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Na sprzedaż kamienica w centrum Lublińca przy ulicy Plebiscytowej

Powierzchnia kamienicy to 364m2 z której wyodrębniono trzy lokale do których założono odrębne księgi wieczyste.

Mieszkania o powierzchni:

- parter mieszkanie: 87 m2,

- pierwsze piętro mieszkanie: 102 m2,

- drugie piętro mieszkanie: 102 m2.

W kamienicy są wszystkie media woda i kanalizacja, ogrzewanie c.o. etażowe w lokalach oraz jest możliwość podpięcia się do instalacji gazowej.

Teren na którym znajduje się kamienica został częściowo ogrodzony siatką, a częściowo ogrodzeniem kutym, działka o powierzchni 1500 m2.

Doskonała lokalizacja nieruchomości w pobliżu, której znajdują się sklepy, restauracje, szkoła, kościół, centrum przesiadkowe Lubliniec.

Zainteresowała Cię przedstawiona oferta?

Chcesz uzyskać więcej informacji lub oczekujesz porady?

Zadzwoń i umów się na prezentację.

Zapraszam

Ryszard Rybak

+48 573 009 561

+48 34 34 419 34

Zapraszam również do naszego biura w Częstochowie przy ul. Jasnogórskiej 102/2.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne.

Rozważasz również kredytowanie nieruchomości?

Zespół ekspertów Notus Finanse S.A. współpracujący z Freedom Nieruchomości porówna i dobierze finansowanie najlepiej dobrane do Twoich potrzeb.

Będąc naszym Klientem otrzymasz od nas 10% rabat na zakupy w Leroy"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Ryszard Rybak
tel. 573 00...
Agencja nieruchomości
Freedom Nieruchomości
tel. 662 54...