Dom na sprzedaż dostępne od 120 dni Libiąż, Libiąż Mały, ul. 25 Stycznia 239 000,00 zł 2 042,74 zł/m2

  • 117 m2
  • 3 pokoje
  • 1 piętro
+48
Numer oferty
imjcg3rkew
Numer zewnętrzny
9334/3685/ODS
Kategoria
Dom na sprzedaż
Powierzchnia
117 m2
Powierzchnia działki
1209 m2
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
3
Materiał wykonania
Cegła
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Lokalizacja
Libiąż, Libiąż Mały, ul. 25 Stycznia

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 90m² zlokalizowany w Libiążu przy ul. 25 stycznia. Działka jest ogrodzona, ma powierzchnię 1200m² i kształt prostokąta o wymiarach około 21,5m x 56m.

Budynek został wzniesiony w 1946r. częściowo podpiwniczony, podzielony jest na dwa duże pokoje, kuchnie, łazienkę, wiatrołap oraz pomieszczenie gospodarcze. Istnieje także możliwość adaptacji poddasza.
Na działce znajduje się również murowana stodoła, którą można wykorzystać np. jako garaż.

Media: prąd, woda, kanalizacja (szambo), gaz przebiega przez posesje - wymaga podłączenia.

Atutem nieruchomości jest fakt, że może też stanowić świetną bazę do rozbudowy oraz jej położenie! Zlokalizowana jest między dwoma miastami - Oświęcimiem i Chrzanowem, a także miedzy dwoma dużymi aglomeracjami - Krakowem i Katowicami od których dzieli ją 40 minut drogi.

Budynek wymaga generalnego remontu.

Zapraszam na prezentację nieruchomości.

Michał Karkoszka
Tel: 735 958 655
Freedom Nieruchomości Oddział Katowice - ul. Jana lll Sobieskiego 27/9, Katowice"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Michał Karkoszka
tel. 735 95...
Agencja nieruchomości
Freedom Nieruchomości
tel. 662 54...